thumb logoHotovoHC Uherské Hradiště - HHK VM 3:9 (1:2, 1:3, 1:4)

Sestava HC Uherské Hradiště:
Oharek (Hubáček) – Hamrlík, Hrabec, Kojecký, Fridrich – Větříšek, Forman, Pudelka – Burša, Nohál, Pavlůsek – Kršjak, Červenka.

Sestava HHK Velké Meziříčí:
Juda (Šoustal) - Kochánek, Ambrož, Šerý, Vlašín P., Burian, Vondráček, Pokorný – Křenek, Matov, Sobotka – Střecha T., Bula, Pejchal – Maštera, Rozmarín, Vlašín M.

Branky: 05:05 Pavlůsek (Burša), 37:34 Červenka (Pudelka), 40:49 Burša (Červenka, Nohál) – 19:03 Matov (Ambrož), 19:58 Křenek (Matov, Burian), 22:03 Bula (Střecha T.), 24:41 Matov (Křenek, Sobotka), 30:13 Vlašín M. (Bula), 46:06 Křenek (Matov, Ambrož), 52:04 Střecha T. (Šerý), 52:50 Matov (Křenek, Sobotka), 57:35 Křenek (Sobotka, Šerý).

Rozhodčí: Kovarčík – Krátký, Poláček
Delegát utkání: Váňa
Vyloučení: 4:5, navíc: Pokorný (HHK) 10 min. OT za vražení na hrazení
Využití: 0:3, v oslabení 0:0
Střely na branku: 24:47 (5:14, 12:13, 7:20)
Diváci: 45

Pouhých 15 hodin od vyhroceného utkání s Boskovicemi nasedl první tým HHK do autobusu a zamířil k dalšímu mistrovskému utkání, které odehrál v Uherském Hradišti netradičně již od 14.30 hod.

Na začátku utkání byla na hráčích vidět únava z předešlého zápasu, ale postupně se dostávali do tempa. Domácí mužstvo se v 6. minutě dostalo do vedení, které naše družstvo dokázalo vymazat v přesilové hře na začátku 20. minuty. Do konce třetiny chyběly dvě vteřiny a hráči HHK šli do vedení.

Na začátku druhé třetiny přidali svěřenci trenéra Vejmelky další dva slepené góly a zajistili si dostatečný náskok. Domácí mužstvo se v průběhu utkání dostávalo do větších šancí zejména v přesilových hrách, ve kterých několikrát prověřilo pozornost brankáře HHK.

Ve třetí třetině přidali naši hráči další čtyři góly a definitivně zlomili odpor domácích.

Velmi pomohly přesilové hry, ve kterých byli hráči HHK téměř stoprocentní.

V pátém kole Krajské ligy se první mužstvo HHK představí opět na domácím ledě, kdy se střetne s tradičním soupeřem z Kroměříže. Utkání začíná v sobotu, tradičně od půl šesté.