Sestava HHK Velké Meziříčí 'B':
Šeba (Hladík) – Invald, Kochánek – Bradáč, Pokorný – Střecha T., Kudláček M., Malec – Šoukal, Štěpánek, Hubl – Barák.

Sestava SK Telč:
Havlík A. (Švec) – Prokeš, Prokop, Taras, Novák, Sokolík, Smejkal, Kret, Prášek, Šebesta, Jančo, Havlík T., Kotrba, Havlík J.

Branky: 7. Střecha T. (Invald), 17. Barák (Malec) – 18. Kret (Smejkal), 40. Šebesta (Smejkal), 58. Kret (Kotrba).

Rozhodčí: Dvořák, Berger.
Vyloučení: 8:5, navíc Pokorný (HHK) 10 minut OT za naražení na mantinel.
Využití: 0:1, v oslabení 1:1
Střely: 35:38
Diváci: 33

Utkání výborné úrovně viděli diváci na meziříčském ledě. Utkání, které pro sebe nakonec rozhodli hráči Telče svými góly vždy v závěrečných minutách jednotlivých třetin.

Úvodní část však patřila domácímu týmu, který byl aktivnější a jako první také začal střílet branky. Ta první padla v sedmé minutě a jejím autorem byl Tomáš Střecha, jenž proměnil svoji samostatnou akci ve vlastním oslabení. O deset minut později už to bylo 2:0. Přihrávku Malce před Havlíkovu bránu zužitkoval Barák. Vzápětí dostali hokejisté HHK možnost přesilové hry a s jejich soupeřem to vůbec nevypadalo dobře. Jenže místo třetího gólu chybovali před vlastním brankářem a Kret snížil na 2:1.

Ve druhé třetině se hrál vyrovnaný hokej s pěknými akcemi a šancemi na obou stranách. Více jich měli domácí hráči a svého protivníka i přestříleli, ale před brankou jim chybělo více důrazu nebo klidu na hokejkách. Ale přes to nebo možná právě proto dala gól Telč. V poslední minutě se ve skrumáži před Šebou nejlépe zorientoval Šebesta a vyrovnal skóre zápasu.

V poslední části probíhala bitva o každý metr ledu a oba týmy se snažily strhnout vítězství na svoji stranu. Bitva proto, že se ve hře začalo stále více jiskřit a přibývalo ostrých zákroků a samozřejmě i vyloučených. Více zkratů předváděli meziříčští hráči a ten poslední, v 57. minutě, se jim stal osudným. Hned po deseti vteřinách oslabení nechali svého gólmana jenom se dvěma telčskými hráči a Kret svou druhou brankou rozhodl osud zápasu. Domácím pak nepomohla ani početní výhoda 5:3 ani následné power play a tak nechali své hosty, aby je opět v tabulce dohonili.

Další výsledky 11. kola:
Náměšť – V. Bíteš „B“ 4:8
Bystřice – Zastávka 2:4
V. Bítýška – volno

Příští zápas odehrajeme po Novém roce, v neděli 3.1. 2016 ve Velké Bíteši. Utkáme se tam s místním 'béčkem' od 16.30 hodin.