5:2
(2:0, 2:2, 1:0)

Sestava HHK Velké Meziříčí "B":
Šeba - Pokorný, Bradáč – Střecha L., Tichý - Vrána, Barák, Šoukal – Tůma, Křípal, Malec.

Branky: 1. Hrbáček, 19. Jaroš, 33. Hakl Petr, 39. Hajný, 46. Brza (Slanina 2, Jaroš, Píša, Žofka, Sokolovský, Hrbáček) – 28. Malec (Tichý, Střecha L.), 37. Malec (Střecha L.)

Rozhodčí: Dvořák – Čurilla, Havelka
Vyloučení: 1:4
Využití: 1:0, v oslabení 0:0
Střely na branku: 40:18
Diváci: 15

Hned v první minutě šli domácí do vedení zásluhou Hrbáčka. Žádná smršť od hokejistů z Bítýšky se ale nekonala. Udržovali si sice mírnou herní převahu, avšak jejich soupeř v útočných snahách vůbec nezaostával. Téměř až do konce úvodní části byli oba gólmani neprůstřelní. Teprve v předposlední minutě využívá Jaroš dvojnásobnou přesilovku a zvyšuje na 2:0. V prostřední části předvedli hráči HHK nevídanou střeleckou bilanci. Z celkem pěti střel na domácí bránu byli hned dvakrát úspěšní. O oba góly se postaral Jiří Malec. K tomu prvnímu jej vyslali Marek Tichý a Libor Střecha, který si svoji přihrávku zopakoval i u toho druhého ve 37. minutě. V té chvíli už ale vedli domácí 3:1. O čtyři minuty dříve vystřelil Petr Hakl od modré tak nešťastně, že zlomil plexi na helmě Martina Bradáče s následnou tržnou ranou v obličeji. A odražený puk zaplul za Šebova záda. Skóre po druhé části ještě uzavřel ve 39. minutě další tečovanou střelou Hajný. Svižný a celkem pohledný hokej pokračoval i v poslední třetině. Hosté neustále chtěli s výsledkem něco udělat, ale jak vidno, tak předchozí část byla pro ně brankově opravdu výjimečná. Domácím hráčům pomohl ještě jeden odraz ke gólu. Ve 46. minutě skončila Brzova střela od meziříčské brusle popáté za Šebovými zády. Veverské Bítýšce pak už jen stačilo ke třem bodům udržovat hru co nejdál od vlastní svatyně.

Ostatní výsledky:
Bystřice nad P. – Náměšť nad O. 6:2
Zastávka – V. Bíteš „B“ 7:2

Další zápas odehrajeme v sobotu 25. 2. 2017 doma s Bystřicí nad Pernštejnem.Začne se v 17.45 hodin.