Sestava TJ Náměšť nad Oslavou:
Bednář Václav (Máj) – Strnad, Kejda, Krčál, Ošmera, Fiala, Doležal, Němec, Sklenář, Pálka, Špaček, Jirák, Vysloužil, Bednář Miroslav, Kohút, Tóth.

Sestava HHK Velké Meziříčí "B":
Šeba (Hladík) – Střecha L., Pokorný – Peterka, Bradáč – Smažil - Šoukal, Štěpánek, Kudláček J. – Smejkal, Barák, Vrána – Bernat, Chlubna, Říha.

Branky: 3. Vysloužil (Sklenář), 5. Kejda (Bednář M.), 8. Jirák (Špaček), 25.Sklenář (Vysloužil, Bednář M.), 37. Vysloužil (Tóth), 38. Němec (Tóth), 59. Doležal (Strnad) – 15. Štěpánek (Kudláček J.), 26. Střecha L. (Šoukal, Štěpánek), 31. Vrána (Barák, Bradáč), 47. Šoukal (Střecha L., Kudláček J.)

Rozhodčí: Sibera – Mejzlík, Erat
Vyloučení: 6:9, navíc Doležal (N) 10 OT za krosček.
Využití: 3:3, v oslabení 0:0
Střely na branku: 49:41
Diváci: 143

Hokejovému béčku začal v sobotu nový ročník Krajské soutěže Kraje Vysočina. Po dodatečném odhlášení Veverské Bítýšky zůstalo v soutěži pouze pět týmů – HHK „B“, Zastávka, Bystřice nad Pernštejnem, Velká Bíteš „B“ a Náměšť nad Oslavou. A na ledě vítěze minulého ročníku jsme odehráli první kolo.

Než se hosté rozkoukali, tak prohrávali 0:3. Vysloužil a Kejda dali rychle dva góly a završil to v 8. minutě Jirák v přesilové hře. Na hráčích HHK byla v úvodní fázi patrná nesehranost a až příliš bylo znát, že je to jejich první zápas sezóny. Do hry je vrátila útočná akce dvojice Štěpánek – Jiří Kudláček, která přinesla snížení stavu.

Na rozdíl tří branek šli domácí ve 25. minutě opět v početní výhodě. Že přesilovky taky umí, ukázali meziříčští už o minutu později. Po nahrávkách Šoukala a Štěpánka zavěsil Libor Střecha. To samé se jim povedlo ve 31. minutě. Střílel Vrána, přihrávali Barák s Bradáčem a najednou prohrávali pouze o jeden gól. Co to však bylo platné, když si hosté nepohlídali konec třetiny. Náměšť po obdržené brance zvýšila obrátky a přinutila svého soupeře k chybám. Dvě z nich pak využili Vysloužil a Němec a do kabin tak šli domácí s tříbrankovým náskokem.

Poslední část probíhala ve snaze udržet stav utkání pro náměšťské a nic nevzdávat pro hokejisty HHK. Hosty nakopla ve 47. minutě další využitá přesilovka a díky Šoukalovi snížili na 4:6. Asistence měli Střecha L. a Kudláček J.. Je jenom škoda několika nevyužitých tutových šancí z jejich následného tlaku. S blížícím se koncem utkání už přibylo i nervů a vyloučených. Tečku za zápasem tak nakonec udělal domácí Doležal minutu před koncem ve dvojnásobné početní výhodě.