Sestava HC Spartak Velká Bíteš 'B':
Škoda Miroslav (Chadim) – Marek, Škoda Jiří, Budín, Rozmahel, Komínek Michal, Dvořák, Komínek David, Fischer Tomáš, Loukota, Nič, Fischer Ondřej, Pospíšil, Urbánek, Zelinka, Burian

Sestava HHK Velké Meziříčí "B":
Štourač (Hladík) – Pokorný, Střecha L. - Kučera, Bradáč – Kudláček J., Štěpánek, Šoukal – Tichý, Barák, Smejkal – Chlubna, Kavina.

Branky: 25. Pospíšil (Dvořák), 30. Budín (Škoda J., Zelinka), 37. Burian (Pospíšil), 48. Rozmahel (Pospíšil)

Rozhodčí: Nikola – Erat, Mezlík
Vyloučení: 7:3
Využití: 0:0, v oslabení 1:0
Střely na branku: 29:36
Diváci: 32

Podruhé za sebou 0:4 a tím také už druhý zápas bez vstřelené branky. To je výsledek béčka HHK v malém derby. Přitom prvních deset minut úvodní třetiny zcela patřilo jim. Zatlačili svého rivala před vlastní branku a jenom díky vlastní nepřesné mušce zůstalo skóre nezměněno. Domácí hokejisté se bránili i za cenu nedovolených zákroků a měli štěstí, že je rozhodčí v tomto směru hodně šetřil. Nakonec i díku tomu hru vyrovnali a dostali se několikrát před Štouračovu bránu.

Vyrovnaný hokej pokračoval i po přestávce. Útoky se střídaly na obou stranách, ale rozdíl nastal v tom, že góly dával pouze Spartak. Ve 25. minutě to začal Pospíšil, aby o pět minut později zvýšil na 2:0 Budín. Rozhodující moment pak přišel ve 37. minutě. V ní hráči HHK předvedli tak tristní přesilovku, až jim dal třetí gól Burian.

Poslední třetina už byla jenom o marném dobývání bítešské branky hosty z Mezu, kdy většina jejich útoků nevedla nikam a nic na tom nezměnilo ani několik početních výhod. Když už si meziříčští vypracovali nějakou šanci, tak buď skončila na Miroslavu Škodovi nebo mimo prázdnou bránu. Domácím hráčům se nejenom podařilo uhájit čisté konto, ale díky lepšímu důrazu před brankovištěm ještě jednou skórovat. Ve 48. minutě uzavřel stav utkání Rozmahel.

Další výsledek:
Bystřice – Náměšť - odloženo Zastávka – volno

Výsledky 8. Kola:
Náměšť – Zastávka 6:5
V. Bíteš „B“ – Bystřice 3:2

V příštím utkání se béčko HHK představí na domácím ledě. V neděli 10.12.2017 od 16.15 hodin budeme hostit Zastávku.