Sestava HHK Velké Meziříčí "B":
Hladík (Šeba) – Pokorný, Střecha L. – Buďa, Bradáč – Kudláček J., Štěpánek, Šoukal – Smejkal, Barák, Vrána – Bernat, Chlubna

Sestava BK Bystřice n. P.:
Beno (Dinga) – Mach, Ludvík, Janda, Šimon, Bednář, Kintr, Musil, Dudák, Jakeš, Jedlička, Peňáz, Jan, Čejka, Svoboda, Škorpík

Branky: 20. Chlubna, 24. Střecha L. (Barák) – 3. Čejka, 13. Ludvík (Jan, Janda), 16. Škorpík (Dudák), 30. Musil (Bednář), 30. Kintr (Škorpík), 37. Čejka (Svoboda, Jan), 50. Jedlička (Peňáz)

Rozhodčí: Mezlík - Nikola, Sibera
Vyloučení: 5:8
Využití: 1:1, v oslabení 0:0
Diváci: 48

Celá první třetina vycházela favorizovaným Zubrům jako podle plánu. Až dvě vteřiny před koncem korigoval domácí Chlubna na 1:3.

A když po třech minutách druhé části snížil Libor Střecha na rozdíl jednoho gólu, začalo se utkání znovu dramatizovat. Ve 29. minutě ovšem hosté dvěma slepenými brankami zase odskočili svému soupeři ve skóre. Ve 37. minutě pak o osudu zápasu rozhodl Čejka.

V závěrečné části pak už jenom potvrdil zasloužené vítězství Bystřice Jedlička.