>> Pátek 16.11. 17:30 | TJ Sokol Březina - HHK VM <<
» B tým » Béčko HHK před novou sezónou

Krajská soutěž Kraje Vysočina mužů, kterou hraje tým HHK Velké Meziříčí 'B', doznala před nastávající sezónou zásadní změnu.
Krajská soutěž Kraje Vysočina mužů doznala před nastávající sezónou zásadní změnu. Už před koncem té uplynulé padl návrh na připojení klubů z Okresního přeboru Žďárska. To se nakonec i podařilo, takže Mostiště, Křižanov, Náměšť, Velká Bíteš "B" ,Veverská Bítýška, Šerkovice, brněnští Bulldogs s RH, Zastávka a Hrušky jsou novými účastníky soutěže. Z loňských týmů ovšem zbyli pouze HHK VM „B“ a Telč. Ta svoji juniorku do soutěže již nepřihlásila, Žirovnice odešla hrát Jihočeský kraj a Ledeč kraj Východočeský. Pelhřimov „B“ měl zájem zůstat, ale když si jeho funkcionáři spočítali, co by je stály zájezdy do Boskovic a Vyškova, tak raději tento ročník vynechali.

Zásadní posilou mužstva se stal Vlastimil Frühauf, který tým povede spolu s Antonínem Jeřábkem. Dále přišli z dorostu Martin a Jiří Kampasové a Jiří Kejda. Více než vloni by měl v béčku odchytat Jiří Štourač a doufáme, že něco odehraje i Tomáš Pelíšek, který z osobních důvodů uplynulý ročník neodehrál.

Avšak stejně je i ztrát. Jiří Kudláček a Pavel Pokorný se prosadili do kádru A-týmu. Michal Kavina si dává pauzu a bude zatím hrát Městskou ligu. Skončili také Ondřej Urbánek, který neodehrál už ani jaro a Jiří Špaček, jemuž to neumožní studium.

Po nevydařených přípravných zápasech s V. Bítýškou ( 0 : 5 ) a Náměští ( 1 : 6 ) lze jenom doufat, že k mistrákům „ béčkaři „ přistoupí daleko zodpovědněji a v každém kole získají nějaký bod. Vzhledem k tomu, že se hraje systémem každý s každým dvoukolově, tak těch kol bude 22.

A hned v tom prvním v sobotu 12.10.2013 dojde po třech letech na derby s Mostištěmi. Utkání začíná v 16:30 hodin.

-ht-

Autor: zARM :: Dne: 08.10.2013 v 19:20:32

Tým: A tým


Kalendář zápasů


Tabulka 2017/2018
1. SK Minerva Boskovice 47b
2. HHK Velké Meziříčí 43b
3. Hokej Uherský Ostroh 42b
4. HC Spartak Velká Bíteš 35b
5. HC Orli Uničov 32b
6. HK Kroměříž 31b
7. HC Spartak Uherský Brod 28b
8. HC Uherské Hradiště 28b
9. HC Lvi Břeclav 25b
10. Dynamiters Blansko HK 15b
11. HC Štika Rosice 4b
12. SHKM Hodonín 0b
13. HC Brumov Bylnice 0b
14. TJ Sokol Březina 0b
podrobnější tabulka


Administrace
Login:

Heslo:

Copyright © 2006 - 18 HHK Velké Meziříčí, všechna práva vyhrazena
Tvorba webových stránek NightWorkers.cz
Redaktor hokejvm.cz: zARM ~ Jiří Mráz ~ zarm@centrum.cz