Sestava HC Veverská Bítýška:
Švaříček ( Křešťák ) – Živný V., Živný P., Slanina, Němec, Žofka, Jaroš, Hakl, Němčanovský, Píša, Hauzner, Sokolovskij, Hajný, Skalník, Vacek, Tvrdý, Hrbáček.

Sestava HHK Velké Meziříčí 'B':
Šeba ( Kočí ) - Střecha L., Pokorný – Kudláček M., Bradáč – Peterka, Musil F. – Martinec - Střecha F., Frühauf, Malec – Pelíšek, Hubl, Křípal – Šoukal, Vrána, Navrátil – Kampas M., Kampas J., Musil Š.

Branky: 7. Jaroš ( Slanina ), 17. Živný P. ( Žofka ), 47. Vacek ( Hajný ) – 4. Střecha F., 32. Šoukal ( Kudláček M.,Hubl ), 33. Kampas J. ( Peterka,Křípal ), 40. Křípal ( Vrána,Střecha L. ), 40. Šoukal ( Kudláček M. ), 59. Střecha F. ( Střecha L. ).

Rozhodčí: Sibera – Lukáč, Vlček.
Vyloučení: 8:6, navíc Žofka 10 minut za vražení na hrazení a 10 minut za nesportovní chování, Živný P. (oba VB) 5+DKU za trest ve hře – trestné střílení za podražení M. Kudláčka + následných 10 minut.
Využití: 1:1, v oslabení 0:1
Diváci: 25

Hned v první minutě dostali hosté šanci hrát přesilovku,která ale byla úplně o ničem.Skórovat se jim podařilo paradoxně v následném vlastním oslabení. Filipu Střechovi se podařilo na modré vypíchnout puk a své sólo elegantně zakončil.To však byl jediný světlý moment v první třetině.Bítýška v ní byla určitě lepším týmem a do konce úvodní části stav zápasu otočila.K tomu měla ještě smůlu,když její hráči dvakrát nastřelili tyčku a navíc neproměnila trestné střílení.

Až od druhé části začali hokejisté z HHK navazovat na vynikající výkon ze zápasu s Náměští.Výrazně zlepšili bruslení a také důraz v soubojích a tak se herní převaha začala překlápět v jejich prospěch.Prvních deset minut ještě domácí stíhali odvracet jejich narůstající tlak,ale posledních osm minut třetiny nakonec rozhodlo o výsledku utkání.Ve 32.´vyrovnal Šoukal a o minutu později už meziříčští vedli zásluhou Jiřího Kampase.Úplně rozhozená Bítýška pak totálně zpackala poslední minutu a Křípal se Šoukalem dokonali dílo zkázy.

Do závěrečné části nastoupili hosté s cílem držet hru,pokud možno,co nejdál od spolehlivého Šeby a nepustit domácí do tlaku.To se jim vedlo až do 47.´,v níž se podařilo Vackovi snížit.Do dalšího náporu se už ale Bítýška nedostala hlavně díky nedisciplinovanosti a svoji trestnou lavici v podstatě nenechávala vychladnout.A tak tečku za utkáním nakonec udělal Filip Střecha,když využil jednu z nabídnutých přesilovek.

Další výsledky 7. kola:
Telč – RH Centrum 4:3 po SN
Šerkovice – Náměšť 3:11
Zastávka – V. Bíteš „B“ 1:4
Křižanov – Bulldogs 7:3

Další zápas odehrajeme doma a to v neděli 1. 12. 2013 na domácím ledě se Zastávkou. Začne se v 16.15 hodin.