>> Sobota 10.11. v 17:30 | HHK VM - HC Lvi Břeclav <<
» Mládež » Výsledky mládeže HHK

Dorostu HHK se výsledkově nedaří.

Bodovali pouze mladší žáci na ledě Pelhřimova.




Dorost – sobota 1.11.2014:
VSK Technika Brno – HHK VM 7:1
(1:0, 4:0, 2:1)
Branky a asistence HHK: 46. Kapusta O. (Nevěčný).
Sestava HHK: Svoboda – Kampas F., Báňa M., Přinesdomů, Báňa D. – Dundálek, Nevěčný, Kapusta O. – Karásek, Řepa, Srba – Kameník, Burian M., Pavelka.
Rozhodčí: Melich – Kučera, Dvořáček.
Vyloučení: 3:6, využití: 2:0.
Střely na branku: 50:11 (14:3, 18:5, 18:3).
Diváci: 30.
Ostatní výsledky 7. kola: HK Kroměříž – HC Orlová 4:5, HC Spartak Uherský Brod – SHK Hodonín „B“ 3:2, HC Brumov-Bylnice – Bobři Valašské Meziříčí 4:2.


Dorost – pondělí 27.10.2014: -předehrávka 20. kola
HHK VM – HC Brumov-Bylnice 1:2
(0:0, 1:1, 0:1)
Branka a asistence HHK: 36. Dundálek (Kampas F., Nevěčný)


Dorost – úterý 28.10.2014:
HHK VM – HC Brumov-Bylnice 3:6
(3:3, 0:1, 0:2)
Branky a asistence HHK: 4. Kampas F (Řepa), 7. Srba (Dundálek), 13. Řepa
Ostatní výsledky 6. kola: HC Orlová – VSK Technika Brno 2:3, Bobři Valašské Meziříčí – HC Spartak Uherský Brod 10:2, SHK Hodonín „B“ – HK Kroměříž 7:2.


Starší žáci:
HC Lední medvědi Pelhřimov – HHK VM 10:2
(2:0, 4:1, 4:1)
Branky a asistence HHK: 31. Zacha S. (Bartošek), 46. Procházka (Sobotka).
Sestava HHK: Pestr (30.Honiš) – Kratochvíl, Procházka, Šilpoch M., Křapa – Havliš, Zacha S., Bartošek – Kapusta L., Sobotka, Krčma - Bezák.
Rozhodčí: Kučera, Zukal.
Vyloučení: 7:4, využití: 1:0, v oslabení: 0:0.
Střely na branku: 53:32
Diváci: 35


Mladší žáci:
HC Lední medvědi Pelhřimov – HHK VM 2:3
(1:0, 1:3, 0:0)
Branky a asistence HHK: 24. Nesvadba V. (Dvořák), 27. Švejda, 30. Nesvadba V. (Nesvadba J.)
Sestava HHK: Juda P. – Broža, Nesvadba J., Vildomec, Křikava Vít – Švejda, Nesvadba V., Hejduk – Kuřátko, Křikava Vác., Dvořák – Strádal, Zdvihal.
Rozhodčí: Zukal, Kučera.
Vyloučení: 5:3, využití: 2:0, v oslabení: 0:0.
Střely na branku: 31:33
Diváci: 40.


Program mládeže na tento týden:
Čtvrtek 06.11.2014 HC Orlová – HHK dorost, začátek utkání v 18.00 hod.
(zimní stadion – Orlová)

Pátek 07.11.2014 HC Orlová – HHK dorost, začátek utkání v 9.30 hod.
(zimní stadion – Orlová)

Sobota 08.11.2014 HHK mladší žáci – HC Ledeč nad Sázavou, začátek utkání v 9.00 hod.
(zimní stadion – Velké Meziříčí)

Sobota 08.11.2014 HHK starší žáci – HC Ledeč nad Sázavou, začátek utkání v 11.00 hod.
(zimní stadion – Velké Meziříčí)

Neděle 09.11.2014 HHK mladší žáci – HC Moravské Budějovice, začátek utkání v 11.45 hod.
(zimní stadion – Velké Meziříčí)

Autor: zARM :: Dne: 04.11.2014 v 17:28:11

Tým: A tým


Kalendář zápasů


Tabulka 2017/2018
1. SK Minerva Boskovice 47b
2. HHK Velké Meziříčí 43b
3. Hokej Uherský Ostroh 42b
4. HC Spartak Velká Bíteš 35b
5. HC Orli Uničov 32b
6. HK Kroměříž 31b
7. HC Spartak Uherský Brod 28b
8. HC Uherské Hradiště 28b
9. HC Lvi Břeclav 25b
10. Dynamiters Blansko HK 15b
11. HC Štika Rosice 4b
12. SHKM Hodonín 0b
13. HC Brumov Bylnice 0b
14. TJ Sokol Březina 0b
podrobnější tabulka


Administrace
Login:

Heslo:

Copyright © 2006 - 18 HHK Velké Meziříčí, všechna práva vyhrazena
Tvorba webových stránek NightWorkers.cz
Redaktor hokejvm.cz: zARM ~ Jiří Mráz ~ zarm@centrum.cz