Sestava HHK Velké Meziříčí 'B':
Šeba (Hladík) – Peterka, Bradáč – Kudláček, Pokorný – Invald, Válek – Šoukal, Barák, Hubl – Chlubna, Vrána, Malec – Křípal, Musil, Kampas J. – Kampas M.

Sestava HC Zastávka:
Zvolánek – Fišer, Fiala, Stromecký, Šedý, Bednář, Kubiš, Matal, Vopálka, Lesonický R., Knotek, Gejdoš.

Branky: 15. Kudláček (Malec, Válek), 17. Šoukal (Chlubna, Vrána), 24. Hubl (Válek), 31. Hubl (Šoukal, Bradáč), 52. Barák (Šoukal, Chlubna), 53. Šoukal (Chlubna), 54. Malec (Vrána, Chlubna) – 4. Gejdoš (Vopálka, Bednář), 7. Lesonický (Zvolánek), 10. Kubiš (Vopálka), 19. Kubiš, 20. Bednář (Fiala), 36. Lesonický (Šedý).

Rozhodčí: Fiksa – Lisa, Berger.
Vyloučení: 5:5, navíc trestné střílení za pád pod nohy (HHK) - Lesonický (Zastávka) 10 minut za nesportovní chování.
Využití: 0:2, v oslabení 0:0
Diváci: 44
Střely na branku: 41:40

Začátek utkání se vydařil hostům, kteří dostávali před Šebovou brankou dostatek prostoru k zakončování. Když v desáté minutě zvyšoval Kubiš už na 3:0, vypadalo to s domácími hokejisty dost zle. Ti se postupně vzpamatovávali z nepříznivého skóre a dokonce v 15. a 17. minutě Kudláčkem a Šoukalem snížili na jednobrankový rozdíl. Co to však bylo platné, když na konci třetiny opět nechali vyniknout hráče ze Zastávky a Kubiš s Bednářem navýšili stav zpět na třígólový rozdíl.

Ve druhé části se hra vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. Poprvé se stav změnil ve 25. minutě zásluhou domácího Hubla a o sedm minut později tentýž hráč znovu snížil na rozdíl jedné branky. Hosty to ale nijak nevyvedlo z míry a nadále pokračovali ve svém kombinačním hokeji. Ten jim ve 36. minutě dopomohl k šestému gólu o nějž se postaral Lesonický. Poměr 4:6 pak vydržel až do konce prostřední třetiny.

Od úvodu poslední části vrhli hokejisté HHK všechny síly do útoku. V prvních deseti minutách ještě Zastávka odolávala. Její hráči se nikam zbytečně nehnali a soustředili se na bránění svojí poloviny kluziště. Ve 47. minutě dostal desetiminutový trest Lesonický a hokejistů hostí zůstalo jenom 10. Postupně jim tak začaly docházet síly a toho meziříčští nálezitě využili. Během tří minut mezi 52. a 54. minutou se jim podařilo otočit skóre utkání, kdy se postupně trefili Barák, Šoukal a Malec. Zápas mohli hosté ještě pět minut před koncem zdramatizovat, ale trestné střílení brankář Šeba zneškodnil.

Další výsledky:
Lokomotiva Brno – Veverská Bítýška 7:1
Telč – Náměšť nad Oslavou – odloženo
Velká Bíteš „B“ – volno

Poslední utkání základní části odehrajeme na domácím ledě v neděli 18.1.2015 od 15.45 hodin proti Náměšti.