Junioři vstoupili do nadstavbové části
3.11.2018 Junioři

Autor: Andrea Kaštanova

HC Lední medvědi Pelhřimov – HHK VM 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)

Góly a asistence HHK: 23:58 Havliš (Šandera, Bednář D.), 26:42 Bednář D. (Havliš, Šandera).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Svoboda (Pestr) – Karásek, Burian M., Doležal, Kameník, Škrdlová, Báňa – Dundálek, Bednář P., Úlovec – Šandera, Havliš, Bednář D. – Makovička, Klár, Procházka – Zacha.
Rozhodčí: Suchý – Mejzlík, Šťastná.
Vyloučení: 6:7, využití: 3:0, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 40:22 (16:4, 14:7, 10:11)
Diváci: 25

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:

Víme, že Pelhřimov, vlastně Dukla Jihlava B má technické hráče, kteří se prosadí 1 na 1. My jsme vstoupili do utkání velice vlažně, určitě se na tom podepsala 14 ti denní pauza. Po první třetině jsme si to v šatně vyříkali a obraz hry se rázem změnil v náš prospěch. Po dvou krásných kombinacích druhé lajny jsme šli do vedení, ale srazil nás v tlaku dost náhodný gól soupeře a dostali jsme ještě jednu branku. Ve třetí třetině jsme dostali soupeře pod tlak, ale hodně šancí jsme neproměnili a chybou v naší přesilovce se soupeř dostal do dvoubrankového vedení a tím skončilo i utkání. Máme na přípravu na další domácí utkání týden a doufám, že se před domácími diváky prosadíme i střelecky.

Ostatní výsledky druhého kola: HC Hlinsko – HC Chotěboř 3:5, HC Slavoj Český Krumlov – HC Strakonice 6:3.