HHK VM 'B' - TJ Náměšť nad Oslavou 3:4 PP (2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)

Sestava HHK Velké Meziříčí 'B':
Štourač (Šeba) - Pokorný, Střecha Libor - Peterka, Bradáč - Buďa, Burian Martin - Kudláček Jiří, Štěpánek, Šoukal - Tůma Martin, Frühauf, Chlubna -  Smejkal, Barák, Vrána - Bernat, Tichý

Sestava TJ Náměšť nad Oslavou:

Bednář (Máj) - Strnad Miroslav, Sázavský Michal, Ošmera, Krčál, Pálka, Bulička, Němec, Kejda, Doležal, Strnad Tomáš, Kalhotka, Bauer, Jancušek

Branky: 7. Štěpánek (Kudláček J.), 9. Štěpánek (Tichý, Burian M.), 53. Frühauf (Peterka) – 23. Kalhotka, 42. Krčál, 51. Doležal (Bauer, Kejda), 63. Bauer (Bulička)

Rozhodčí: Fiksa – Balcar, Zavadil
Vyloučení: 4:7
Využití: 1:2, v oslabení 0:1
Diváci: 77

Podobný průběh, ale s opačným koncem jako před týdnem v Rosicích, zažilo béčko HHK v utkání s Náměští. Opět se dostalo poměrně rychle do dvoubrankového vedení. Nejprve v sedmé minutě zužitkoval nahrávku J. Kudláčka Štěpánek. Stejný hráč pak o dvě minuty později proměnil i kombinaci M. Buriana s Tichým a uzavřel tak stav po úvodní části.

Od začátku prostřední třetiny se hra podstatně vyostřila a přišla tak i vyloučení. První možnost početní výhody dostali domácí hokejisté. Zahráli ji však tak špatně, že místo zvýšení na 3:0 jim dal kontaktní gól Kalhotka. Do té doby ne moc výrazných hostů bylo najednou plné kluziště. V ještě větším tlaku je brzdily pouze vlastní fauly, když celkem čtyřikrát zahřívali trestnou lavici. Jejich soupeř z toho ovšem nic nevytěžil. Nejblíže gólu byl v početní výhodě 5:3 L. Střecha, ale jeho střela orazítkovala pouze horní tyčku Bednářovy brány. A jak se později ukázalo, právě využívání přesilovek rozhodlo o výsledku utkání.

Ve 42. minutě vyrovnal po samostatné akci na 2:2 Krčál. V 51. minutě pak obrátil stav zápasu Doležal, jenž zužitkoval přihrávky Kejdy a Bauera v početní výhodě dvou hráčů. Vzápětí dostali šanci na téměř tříminutovou dvojnásobnou přesilovku i hráči HHK. Urputně bránící hosté jim však dovolili pouze vyrovnat. Úspěšným střelcem byl Frühauf, který dorazil střelu Peterky od modré čáry.

O svém vítězství pak rozhodla Náměšť opět v přesilové hře. Stalo se tak ve třetí minutě prodloužení, když Bauer úspěšně tečoval Buličkovu střelu.