13:1
( 6:1, 1:0, 6:0 )
SŽ HC LM Pelhřimov
Mašek – Karásek, Vejmola, Němec, Hammer, Krejčí, Jašek, Bíbr, Vrzal, Katolický Michal, Karmazín, Strnad   ,Havlásek
04:36 Bíbr (Němec), 05:08 Karmazín (Vrzal), 07:30 Němec (Bíbr), 10:26 Karásek, 15:17 Katolický M. (Vrzal), 18:32 Vrzal (Vejmola), 28:20 Jašek (Hammer), 44:01 Bíbr, 47:47 Vrzal, (Karmazín), 50:55 Jašek (Hammer), 51:56 Vrzal (Karásek), 53:18 Bíbr (Jašek), 59:02 Vrzal

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem:

Do zápasu s Pelhřimovem jsme vstoupili velice dobře a po první třetině vedli už 6:1, což se projevilo na průběhu druhé třetiny, kde jsme polevili a netlačili se tolik do zakončení. Ke svojí hře jsme se dokázali vrátit ve třetí části, kdy jsme zápas zaslouženě ovládli. Kluky musím pochválit za disciplinovanost, kdy se nenechali strhnout a vyprovokovat bitkařskými výstupy frustrovaných hostujících hráčů.

01. 12. 2020
5:2
( 2:1, 1:1, 2:0 )
SŽ Ice Dragons Telč
Mašek – Karásek, Strnad,  Němec, Bíbr, Vrzal, Katolický M., Vejmola, Karmazín, Krejčí, Hammer, Havlásek
10:17 Hammer (Strnad), 19:43 Vrzal (Němec), 29:18 Jašek (Bíbr), 45:04 Karmazín , ( Hammer), 59:59 Hammer (Mašek)
8:6
0:0
0:0
33
Slabý, Karásek

Zápas s Telčí měl opět, stejně jako již dvakrát v této sezóně, velice vysoké tempo a herní kvalitu. Soupeř se prezentuje velice kvalitním bruslením a prací s hokejkou, což je i náš styl hokeje, kterým se snažíme prezentovat. V zápase jsme byli aktivnější a šli si zkušenostmi a snahou za vítězstvím, které jsme zpečetili gólem do prázdné brány sekundu před koncem. Celý tým podal skvělý výkon a za to patří hochům velký dík.