( 0:3, 0:5, 0:3 )
SŽ Ice Dragons Telč
Antalík – Vejmola, Černá, Nesvadba, Čamek – Němec, Zeman, Katolický Š., Krejčí, Katolický M., Pokorný, Havlásek, Pavelka
Chalupa (40.Večerka) – Novák, Nerad, Kříž, Kelbl, Kratochvíl – Gottwald, Pytlík, Morillas, Franěk, Blažek, Bastl, Štěrbáň, Zálešák, Granečný
06:54 Blažek (Pytlík), 08:38 Pytlík (Blažek), 12:27 Kratochvíl (Morillas), 24:10 Pytlík (Blažek, Granečný), 25:37 Granečný, 33:04 Kratochvíl, 34:04 Granečný (Pytlík, Blažek), 36:01 Blažek (Pytlík), 49:57 Blažek (Pytlík), 53:56 Blažek (Pytlík), 55:16 Blažek (Granečný)

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:

V první třetině jsme se soupeřem drželi krok a po našich chybách nás soupeř trestal. Měli jsme několik šancí, ale nic jsme neproměnili. Ve druhé třetině nás soupeř jasně přehrával hlavně v důrazu v osobních soubojích a v pohybu a výsledkem bylo narůstající skóre. Třetí třetina pokračovala ve stejném trendu jako druhá. Zase jsme měli několik šancí, ale gól jsme nedali. Někteří hráči si musí uvědomit, že musí hrát pro tým a ne pro sebe, jednotlivec se v současném pojetí hokeje těžko prosazuje. My si musíme zvykat na náročnější způsob hry plné osobních kontaktů a důraznější hru o kotouč a hlavně prosazovat se v osobních soubojích. Čeká nás hodně práce a je hlavně potřeba dobře trénovat s dostatečným počtem hráčů.