4:5
( 2:3, 0:0, 2:2 )
SŽ HHK Velké Meziříčí
Mašek – Karásek, Vejmola, Hammer, Krejčí, Bíbr, Vrzal, Katolický Michal, Karmazín, Němec, Jurný
07:16 Němec (Bíbr), 09:31 Jurný (Vrzal), 19:36 Jurný, 42:30 Krejčí (Vejmola), 47:31 Bíbr (Němec)

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem:

první třetina nám herně vyšla, byli jsme lepším týmem, ale nedokázali jsme to gólově zúročit více jak třemi góly, naopak jsme po našich dvou zaváháních inkasovali. Od druhé třetiny se hra vyrovnala, měla skvělé tempo a přelévala se na obě strany. Ve třetí třetině se nám na začátku podařilo odskočit až na rozdíl tří gólů, avšak potom na nás dolehla únava z dlouhé hry v oslabení a marodky části týmu. Nicméně obětavostí, nasazením a disciplinovaností se nám zaslouženě podařilo udržet těsné vítězství, za což si kluci zaslouží velký dík.

02. 23. 2020
SŽ BK Zubři Bystřice n. P.
2:9
( 1:3, 0:1, 1:5 )
Mašek – Karásek, Vejmola, Hammer, Krejčí, Bíbr,  Katolický M., Němec, Jurný, Havlásek, Čamek
01:21 Bíbr (Vejmola), 15:45 Katolický M. (Hammer), 18:11 Hammer, 31:18 Bíbr (Němec), 42:12 Havlásek (Bíbr), 43:28 Katolický M. (Karásek), 45:12 Hammer, 46:04 Jurný (Němec), 51:50 Hammer
0:2
0:0
0:0
50
Zavadil, Štětina

Zápas s Bystřicí jsme dnes zvládli na výbornou, i přes marodku, která nás posledních čtrnáct dní provází, jsme Bystřici přehráli ve všech směrech. Celý zápas jsme výborným pohybem a místy až drtivým tlakem měli pod kontrolou, kluci se snažili o přenesení kombinací z tréninku do zápasu, a myslím, že se jim to dařilo, čímž jsme soupeře takřka k ničemu nepustili. Trošku musíme zapracovat na koncovce, ale i tak klukům patří absolutorium za zodpovědný přístup k zápasu a odvedený výkon.