Havlík Adam (Ležák) – Prokop, Prokeš, Šťastný, Taras, Theimer, Havlík Tomáš, Hejl, Havlík Jiří, Sokolík, Kubát, Kotrba, Smejkal, Kret, Bína, Nohava, Prášek, Berka
1. Štěpánek (Střecha L.), 12. Střecha L. (Štěpánek), 14. Šoukal (Kudláček J.), 51. Pokorný (Burian M.), 55. Štěpánek (Šoukal)
8. Kret (Havlík J., Sokolík), 9. Nohava (Bína), 15. Kret (Šťastný), 25. Hejl, 34. Kret (Havlík T.), 36. Prášek (Havlík T.), 37. Sokolík (Berka), 45. Sokolík (Kret), 51. Prášek (Havlík T.)
0:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
19
Kašpar, Balcar

Do poloviny utkání drželi domácí hokejisté krok s favority z Telče. Do té doby to bylo vyrovnané utkání a skóre se pravidelně přelévalo z jedné strany kluziště na druhou.

Už v první minutě šlo béčko HHK do vedení Štěpánkovou zásluhou. V 8. minutě vyrovnal z přesilovky Kret a o další minutu později už to bylo 1:2 po střele Nohavy. Ve 12. minutě využili dvojnásobnou početní výhodu hráči z Mezu, když byl autorem branky Libor Střecha. Po dalších dvou minutách poslal domácí znovu do vedení Šoukal, aby vzápětí, v další přesilové hře, vyrovnal Kret.

Ve 25. minutě posílá Telč znovu do vedení Hejl a další obrat ve skóre pak už její hráči nepřipustili. Ve druhé desetiminutovce prostřední části si totiž meziříčští vybrali slabší chvíli. Jakmile přestali se svým soupeřem bruslit, hosté toho využili k rozhodnutí zápasu. Mezi 34. a 37. minutou Kret, Prášek a Sokolík zajistili pro svůj tým nedostižný náskok.

Po osmé brance Sokolíka ve 45. minutě už hostující hráči ubrali na tempu a díky tomu domácí hokejisté vyrovnali hru. Slouží jim ke cti, že nic nezabalili a bojovali o přijatelný výsledek až do konce. Částečně se jim to i podařilo, když ještě skóroval Pokorný a po něm Štěpánek upravil na konečných 5:9. Ve stejné minutě jako Pokorný dal totiž devátý gól Telče Prášek.

Další výsledky:
Náměšť – Polička 6:4
Bystřice – V. Bíteš „B“ 8:2
Zastávka – volno

V příštím kole, v sobotu 12.10.2019, zajíždíme na led nováčka soutěže z Poličky. Začátek zápasu bude v 17.30 hodin.