Diváci
165
Rozhodčí
Kolář – Kopecký Jan, Kopecký Pavel

Jak už se stává tradicí, béčko HHK se brzy ujalo vedení. V 8. minutě při vlastním oslabení skóroval po samostatné akci Hubl. Obě mužstva předváděla pěkný, svižný hokej, který se hojnému počtu diváků musel líbit. Poličce se podařilo vyrovnat v minutě 16., když jedno z několika přečíslení využil Boštík. Do konce třetiny pak byli domácí hráči lepším týmem a postupně začali ovládat hru.

Ve svém tlaku pokračovali i v prostřední části a nutno dodat, že jim to jejich soupeř velice usnadnil. Meziříčští hokejisté totiž čím dál častěji zapomínali na zadní vrátka a z jejich propadáků v útočném pásmu přibývaly nájezdy Spartaku do přečíslení. Špatná obranná činnost hostů se pak projevila i při hře v oslabení. Nejprve ve 28. minutě Poul a po něm o osm minut později Hejtmánek zajistili v přesilovkách Poličce dvoubrankový náskok. V poslední minutě druhé části přidal čtvrtý gól znovu Hejtmánek a připoměl hráčům z Mezu, že druhé třetiny jsou z jejich strany katastrofální.

Ano, i proti Telči hokejisté HHK ztratili zápas ve stejné periodě, ale alespoň stříleli branky. V Poličce do konce utkání přidali už jenom jedinou. Ve 48. minutě vyslal Dundálek mezi beky Vránu a ten nedal střelou pod víko Dostálovi šanci. To už ale bylo snížení na 5:2. Tři minuty před tím se při hře 4 : 4 prosadil domácí Štefka a ani to nebylo ze strany Spartaku všechno. Stav zápasu ještě uzavřel pět minut před koncem Martinů. Výsledek utkání by nebyl tak jednoznačný, kdyby se meziříčským podařilo zužitkovat nějakou z jejich tutovek. Je třeba ovšem konstatovat, že nebýt výborného Václava Šeby, mohli hosté dopadnout ještě daleko hůř.

Zbývající výsledek:
Telč - Bystřice 8:3
Zastávka – Náměšť - odloženo
V. Bíteš „B“ - volno

Příští zápas odehrajeme v sobotu 19.10.2019 od 17.30 hodin na domácím ledě proti Zastávce.