Beno (Dinga) - Musil, Tomášek, Jan, Mach, Dudák, Čejka, Mráz, Zítka, Novák, Šimon, Pavelka, Bednář, Ludvík, Martínek, Jakeš
Šeba - Střecha Libor, Chlubna - Peterka, Smejkal - Malec, Štěpánek, Dundálek - Kudláček Jiří, Barák, Hubl - Bernat, Tůma Martin, Vrána - Šoukal
6. Barák (Střecha L., Kudláček J.), 36. Střecha L. (Peterka, Vrána), 51. Hubl (Střecha L., Barák), 52. Tůma M. (Bernat, Šoukal), 56. Šoukal (Tůma M.)
20:34
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
160
Fiksa - Balcar, Berger

Utkání začalo co se týče skóre lépe pro hosty, když v 6. minutě Libor Střecha vyslal střílenou přihrávku, kterou do brány usměrnil Michal Barák - 1:0. Domácí přidali na aktivitě a hostům se nedařilo chytat jejich rychlé protiútoky. Z toho pramenilo v 15. minutě nejprve vyrovnání na 1:1 a o dvě minuty později ještě domácí zužitkovali převahu a pohyb v útočném pásmu.Do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro Zubry.

Před druhou třetinou jsme si důrazně řekli, že takhle to nepůjde. A jakmile jsme začali plnit trenérovy pokyny, přineslo to ovoce. Nejenže domácí už nás tolik nepřečíslovali a nedostávali se do rychlých protiútoků. Naopak ve 36. minutě se nám po nahrávkách Dundálka a Peterky podařilo zásluhou Libora Střechy krásnou střelou mezi betony srovnat na 2:2. Hosté tím pochopili jak na domácí hrát a získávali čím dál větší herní převahu, bohužel stále odmítali strhnout vedení na svou stranu nevyužitými šancemi - Hubl po krásné souhře Kudláčka a Baráka, Šoukal po nahrávce Střechy nebo po rychlém protiútoku Kudláček. A tak se šlo do šaten po 2. třetině za stavu 2:2.

Třetí část jsme začali jako jsme skončili tu druhou. Najížděli si a znechutili soupeři jejich hru na brejky a rychlé protiútoky a ten byl rázem úplně bezzubý. Zato my jsme se tlačili čím dál víc do šancí a zakončení. Jak se ukázalo později, v 51.minutě se nám podařilo vstřelit vítěznou branku. Barák vyhrál buly na Libora Střechu, který střílel a důrazný Hubl dorazil puk za domácího brankáře. Hned o minutu později vybojoval na vlastní modré čáře puk Šoukal a zavezl ho do útočného pásma. Tam jej přenechal Bernatovi, který milimetrovým křižným pasem našel před bránou volnou hůl Martina Tůmy, jemuž nezbývalo už nic jiného než posunout puk za pozdě se přesouvajícího Bena - 4:2. Domácí byli v tu chvíli jak opaření a hosté na ně valili útok za útokem. Definitivní podobu výsledku dal v 56. minutě Šoukal, jenž šťastnout střelou z rohu trefil brankařovu brusli, od níž se puk odrazil do branky. Asistence si připsali Tůma a Bernat. Poté se domácí zmohli ještě k pár rychlým akcím, ale ke gólům to nevedlo. Zastavoval je po celý zápas výborně chytající Václav Šeba v bráně hostí. Nutno ještě podotknout, že utkání bylo z obou stran velice disciplinované, když rozhodčí vyloučil za celý zápas pouze 3 hráče.

Polička - Telč 2:8

Příští utkání odehrajeme na domácím ledě v neděli 19.1.2020 od 16.45 hodin. Soupeřem nám bude béčko Velké Bíteše.