Z prvního domácího utkání odcházíme s bodem

Sestavy
Juda J. (Chaloupek) - Chvátal, Dudycha, Vlašín P., Trnka, Slabý, Ambrož, Kabelka, Kochánek - Strnad, Šantora, Juráň, Doležal, Juda M., Dolníček, Hrnčíř, Střecha F., Křenek
Baldik (Kubáň) - Petrek, Spurný, Marek, Bartošák, Hlaváč, Kelnar, Krzak, Zeman, Mach M.,, Sluštík, Kubík, Indrst, Suchý, Urban, Mach J., Pastor, Velecký, Pindel
Branky a nahrávky
15:34 Slabý (Strnad, Juda M.), 23:05 Křenek, 32:24 Doležal (Strnad, Slabý), 48:24 Juráň (Křenek)
32:07 Bartošák (Suchý, Krzak), 45:25 Mach M. (Spurný, Mach J.), 47:27 Mach M. (Velecký, Sluštík), 53:39 Indrst (Mach J.), 61:38 Velecký (Hlaváč, Suchý)
Schenel - Smetková, Viskot

V prvním domácím utkání sezóny 2023/2024 jsme doplatili na zbytečná vyloučení a neudrželi jsme nadějné vedení. Z jedenácti vyloučení nás soupeř třikrát ztrestal, rozhodující branka v prodloužení padla rovněž v našem oslabení.

Hokejisté Velkého Meziříčí se v úvodním domácím zápase sezóny prezentovali aktivní hrou a po zásluze si vypracovali dvoubrankové vedení. Jedinou kaňkou na dnešním slavnostním utkání byla častá vyloučení domácích hráčů, která dokázali kopřivničtí trestat. Rozhodující branku zápasu vstřelil v 62. minutě v přesilové hře hostující kanonýr Michal Velecký.

Největší výhrou dnešního dne je i přes prohru fakt, že jsme po půlroce nastoupili v krásném prostředí zrekonstruovaného domácího stadionu, navíc před výbornou diváckou kulisou! Děkujeme za podporu a těšíme se na další zápasy.

OHLASY K UTKÁNÍ

Lukáš Novák (HHK Velké Meziříčí): Ke slavnostnímu zápasu jsme přistoupili maximálně zodpovědně a ve velkém tempu, od začátku jsme diktovali tempo a hráli tak jak jsme si řekli. Dvě třetiny jsme byli lepším týmem, pak jsme si bohužel dali smolný vlastní gól a soupeř srovnal z přesilovky 5 na 3. Přesto jsme měli spoustu šancí a kluci šli jednoznačně za vítězstvím. Pořád nás sráží individuální chyby, ale od tohoto výkonu se chceme odrazit a neustále se zlepšovat. Věřím, že výsledky se dostaví. Gratuluji soupeři k vítězství a divákům děkuji za skvělou kulisu. My makáme dál!

Ladislav Majkus (HC ISMM Kopřivnice): Dvě třetiny byl domácí tým lepším mužstvem na ledě. My jsme se pořád nemohli dostat do naši hry, protože nás pořád svazovaly porážky v prvních dvou kolech. Třetí třetina už byla výrazně lepší, i když vítězství se nerodilo lehce. Každopádně jsme si za stavu 3:1 pro soupeře po dvou třetinách řekli v kabině, že to jsou jen dva góly a že to otočíme a já jsem moc rád, že jsme to otočili. (zdroj: www.hcismm.cz).

K dalšímu utkání II. ligy nastoupíme ve středu 4.10. v 18:00, kdy na domácím stadionu vyzveme Hokej Vyškov.