6:3
( 3:2, 1:1, 2:0 )
Novák Č. (Nedvěd) – Novák J., Zych, Dvořák, Vala, Vacík D., Čermák, Krejčí M. – Tecl, Valášek, Křehlík – Endál, Pártl, Kopic – Bureš, Kuchta, Voříšek – Pavelec, Dymák, Holenda
Chaloupek (Juda J.) – Ambrož, Slabý, Trnka, Ludvík, Kochánek, Vlašín, Svoboda – Doležal, Juda M., Strnad – Juráň, Křenek, Střecha – Vedral, Burian V., Šantora – Kotrba, Kuba, Švejda
03:45 Endál (Tecl, Vala), 16:55 Bureš (Vala, Dvořák), 17:30 Křehlík (Tecl, J. Novák), 31:18 Pártl (Čermák, Kopic), 54:05 Tecl (Křehlík, Č. Novák), 55:10 Vala (Endál, Kopic)
14:25 Křenek, 14:58 Doležal (Strnad, Ambrož), 35:48 Doležal (Strnad, Křenek)
Novák – 83,33% - 15 zásahů – 60 min.
Chaloupek – 85,71 % - 36 zásahů – 60 min.
2:3
0:0
42:18
(18:9, 10:4, 14:5 - 0:0)
354
Ivan Čuňočka – Dominik Kalina, Jaroslav Štěrba

K utkání 10. kola jsme do Havlíčkova Brodu odjeli v pozměněné sestavě. Se šesti juniory na soupisce jsme s domácími bruslaři odehráli slušné utkání, ve třetí třetině jsme měli několik šancí na vyrovnání. Zkušený domácí celek ale vedení udržel a v závěru dvěma góly potvrdil vítězství.

OHLASY K UTKÁNÍ

Aleš Kraučuk (BK Havlíčkův Brod): Musím ocenit výkon Velkého Meziříčí. Minulé kolo vyhrálo ve Valašském Meziříčí a bylo vidět, že bylo natěšené a dnes tu odehrálo kvalitní zápas. Měli jsme dobrý vstup do utkání, dostali jsme se do vedení 1:0. Pak během čtyřiceti sekund soupeř otočil skóre na svojí stranu. My jsme ale ještě v první třetině díky dvěma rychlým gólům otočili. Ve druhé třetině jsme měli více ze hry, do šancí jsme se ale dostávali horko těžko, protože soupeř má dobrou obranu. Jednu šanci jsme využili a dostali jsme se na rozdíl dvou gólů, soupeř ale z jedné ojedinělé akce dal gól, takže to bylo zase nervózní. My jsme si v kabině ale řekli, že to odehrajeme odzadu a to se nám povedlo. Přidali jsme ještě další dva góly, takže dnes jsme s body spokojení. (zdroj: www.bkhb.cz)

Jiří Adam (HHK Velké Meziříčí): Přijeli jsme sem v pozměněné sestavě oproti předchozím zápasům. V první třetině jsme se hledali, nebyl to od nás ideální výkon, dělali jsme tam zbytečné zmatky. Potom se to začalo zvedat, bohužel jsme inkasovali na 5:3 a rychlý šestý gól, tím bylo rozhodnuto. (zdroj: www.bkhb.cz)