5. Vyrovnané utkání s Technikou rozhodl nejzkušenější hráč hostí
Vyrovnané utkání s Technikou rozhodl nejzkušenější hráč hostí

( 0:1, 4:2, 0:2 )
Technika Hockey Brno
Juda J. (Juda P.) - Slabý, Trnka, Vlašín P., Orsech, Ambrož, Kochánek - Juda M., Střecha F., Kotrba, Strnad, Burian V., Doležal, Šantora, Křenek, Handl, Dolníček, Vedral
Nešpůrek (Šembera) - Kališ, Holík, Úlehla, Dufek, Vašíček, Kubica, Fajmon - Tomaník, Pigl M., Pospíšil, Bartes, Kaukič, Picka Pigl T., Račický, Vyroubal, Benýšek
23:36 Doležal (Strnad, Ambrož), 30:32 Kotrba (Handl), 38:01 Slabý (Doležal, Strnad), 39:54 Juda M. (Strnad, Doležal)
13:31 Kališ (Dufek, Pigl M.), 24:38 Dufek (Pospíšil), 26:47 Bartes (Kaukič, Vašíček), 52:19 Fajmon (Dufek, Pigl T.), 59:28 Kaukič (Benýšek, Vašíček)
8:5
3:3
23:35
(7:12, 10:11, 6:12 - 0:0)
323
ČUŇOČKA - Kučera, Štěrba

Dohrávané utkání druhého kola II. ligy mezi Velkým Meziříčím a brněnskou Technikou by rozhodně nevyhrálo soutěž krásy. Domácím svazovala ruce potřeba bodovat, Technika se naopak ukázala jako nejslabší soupeř co v této sezóně do Velkého Meziříčí přijel.

Vyrovnaný duel tak v závěru rozhodl nejzkušenější hráč Techniky Karel Benýšek, který dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny zkušeně nafilmoval pád před domácí brankou. Hlavní rozhodčí, který zahlédl pouze pád hostujícího hráče poslal domácí, přes velké protesty hráčů, trenérů i publika, do již osmého oslabení v němž Technika rozhodla.

Další utkání hrajeme v sobotu 4.11. v 17:30, kdy na domácím stadionu nastoupíme proti Novému Jičínu.