5. Domácí zaváhání s Technikou napraveno, z Brna vezeme vysoké vítězství
Domácí zaváhání s Technikou napraveno, z Brna vezeme vysoké vítězství

11. 08. 2023
Technika Hockey Brno
1:9
( 0:4, 0:1, 1:4 )
Šembera (13.– 53. minuta Nešpůrek) – Holík, Kališ, Úlehla, Dufek, Vašíček, Kubica, Fajmon - Pospíšil, Harmim, Bartes, Kaukič, Picka, Tomaník, Havlát, Pigl M., Vyroubal, Pigl T., Račický, Benýšek
Cinka (Juda P.) – Slabý, Ambrož, Chvátal, Trnka, Kochánek, Vlašín P., Orsech – Strnad, Juda M., Doležal – Handl, Křenek, BrožÂ – Střecha F., Burian V., Dolníček – Kuba, Šantora, Kotrba
58:43 Račický (Kaukič)
07:15 Juda M., 11:33 Chvátal (Křenek, Handl), 12:04 Střecha F. (Kochánek, Burian V.), 13:22 Juda M. (Strnad, Střecha F.), 21:05 Doležal (Trnka, Křenek), 43:18 Strnad (Ambrož, Slabý), 48:25 Juda M. (Doležal, Křenek), 51:02 Brož (Chvátal, Handl), 53:58 Handl
Tomáš Šico – Jan Gregar, Dominik Kalina

Přesně týden po smolné domácí ztrátě s Technikou Brno, nastoupili velkomeziříčští hokejisté proti stejnému soupeři znovu. Vývoj utkání 13. kola ovšem od začátku až do konce pevně drželi v rukou velkomeziříčští a po výborném výkonu si za podpory hloučku svých fanoušků dokráčeli pro nejvyšší vítězství sezóny.

K dalšímu utkání II. ligy se v sobotu 11. listopadu vydáme do Kopřivnice. Ve středu 15.11. potom hrajeme ve Vyškově.

OHLASY K UTKÁNÍ

Lukáš Novák (HHK Velké Meziříčí): Do utkání jsme vstoupili aktivně a konečně začali více střílet a být aktivní i v předbrankovém prostoru. První třetina utkání víceméně rozhodla, utkání jsme pak už jen kontrolovali a skóre navyšovali. Podali jsme velice dobrý výkon a zaslouženě vyhráli. Kluci nabrali i sebevědomí po těch prohrách. Vítězství si vážíme, pokorně pracujeme dál a do Kopřivnice se jedeme porvat o body.