( 2:2, 1:0, 0:1 - 1:0 )
HC Bobři Valašské Meziříčí
Juda J. (Juda P.) - Slabý, Trnka, Ambrož, Chvátal, Kochánek, Dolníček, Orsech, Lašák - Brož, Juda M., Doležal - Juráň, Křenek, Handl - Vedral, Burian V., Kotrba - Horký, Šantora, Kuba
Ševců (Slovák) - Holomek, Hamřík, Foltýn, Baroš, Holiš, Velikovský, Liss - Finsterle, Vávra, Kozubík - Andris, Romančík, Melenovský - Kuchařík, Vavřík, Stodůlka - Kočí, Koláček, Lukačka
11:24 Brož (Juda M.), 18:41 Slabý (Juda M., Trnka), 35:19 Juda M. (Brož, Slabý), 64:53 Juda M. (Brož, Slabý)
05:25 Stodůlka (Vavřík, Velikovský), 06:40 Finsterle (Vávra), 58:28 Vavřík (Baroš, Lukačka)
Petr Blaha - Marek Tichý, Jaroslav Štěrba

Do utkání s Valašským Meziříčím jsme stejně jako včera s Kopřivnicí nevstoupili dobře, když se soupeř poměrně jednoduše v 7. minutě dostal do dvoubrankového vedení. Velkomeziříčští ale dokázali zareagovat a ještě do první přestávky bylo srovnáno.

Trenérům v dnešním utkání chyběl zraněný útočník Milan Strnad. Tým naopak doplnili obránce Marek Chvátal a útočníci Vítězslav Brož a Adam Horký. A byl to právě Brož, který plnohodnotně zastoupil Milana Strnada v první útočné formaci, kde navázal na dlouholetou spolupráci z Dukly Jihlava s Miroslavem Judou.

Snížení na 1:2 zařídil Vítězslav Brož, kterého ihned po vyhraném vhazování našel před brankou Miroslav Juda. V 19. minutě bylo vyrovnáno na 2:2, když při hře ve čtyřech dorazil střelu Míry Judy Petr Slabý. Ve 36. minutě si Brož a Juda opět zopakovali spolupráci z jihlavské Dukly a otočili skóre ve prospěch VelMezu, tentokrát skóroval Míra Juda. Minutu a půl před koncem třetí třetiny dokázalo Valašské Meziříčí vyrovnat a poslat zápas do prodloužení. V něm 7 vteřin před koncem rozhodl a vítězství Velkého Meziříčí svojí druhou brankou v utkání Miroslav Juda po přihrávce Vítězslava Brože.

Velkomeziříčští tak v přímém souboji týmů ze spodních pater tabulky vybojovali cenné dva body. Ve středu 6.12. hrajeme opět na domácím stadionu, tentokrát do Velkého Meziříčí přijede Havlíčkův Brod.