Hokej Vyškov
Juda J. (Juda P.) - Chvátal, Lašák, Slabý (A), Trnka, Vlašín (C), Orsech, Kochánek - Kotrba, Dolníček, Juráň (A) - Strnad, Juda M., Doležal - Vedral, Burian V., Šantora - Broža
Synek (Šarman) - Macháň, Dluhoš, Studený, Holemý, Mikulík, Hohl, Hefka, Žižka (C) - Vašíček, Janeček, Tomajko - Lekeš, Sebera, Krejčiřík - Kořenek, Lehečka (A), Popelka - Štefka, Komínek (A)
00:51 Doležal (Juda M., Slabý), 58:23 Vedral (Juráň, Lašák)
06:01 Lehečka (Komínek), 06:29 Janeček (Hefka), 07:20 Sebera (Lekeš, Studený), 09:40 Studený (Janeček), 34:49 Komínek (Lehečka, Studený), 42:19 Štefka (Holemý, Šarman), 52:25 Tomajko (Janeček, Hefka)
5:6
0:0
0:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
346
Viktor Schenel - Kamila Smetková, Dominik Viskot

Vstup do roku 2024 se nám vůbec nevydařil. Do utkání s druhým týmem východní konference jsme nastoupili v nekompletní sestavě a v průběhu zápasu to bylo znát. Zkušení hosté přijeli do Velkého Meziříčí v kompletním složení a potvrdili roli favorita.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned v první minutě se brankou Jiřího Doležala ujali vedení, to nám ale vydrželo pouze do 7. minuty. Hosté, kteří se v utkání prezentovali tvrdou hrou, kterou trojice rozhodčích po celé utkání tolerovala, poté během necelých čtyř minut čtyřikrát skórovali a prakticky rozhodli o svém vítězství. Druhou branku Velkého Meziříčí vstřelil až v 59. minutě Zdeněk Vedral.

V příštím kole zajíždíme do Krnova, kde se utkáme s Opavou. Následovat budou domácí zápasy s Hodonínem (středa 10.1. v 18:00) a se Šumperkem (sobota 13.1. v 17:30).