5. O další body jedeme zabojovat do Brna
O další body jedeme zabojovat do Brna
6.2.2024 A-tým

Ve středu 7. února jedeme zabojovat o další důležité body do Brna, v 18:30 nastoupíme v Hokejové hale dětí a mládeže proti Technice Brno. Všechny tři vzájemné soutěžní zápasy této sezóny skončily vítězstvím hostujícího týmu, dokážeme v Brně bodovat?

VELKOMEZIŘÍČŠTÍ SI VE 34. KOLE VYŠLÁPLI NA NOVÝ JIČÍN

Lukáš Novák (HHK Velké Meziříčí): Do utkání jsme vstoupili velice dobře a skoro bez chyb. Kluci hráli s chutí a po první třetině 4:1 bylo velice dobré. Po gólu na 5:1 jak kdybychom přestali hrát a začali jsme dělat spoustu chyb. Soupeř přidal a během chvilky snížil na 5:3 a měl i další šance, ale podržel nás brankář. Do třetí třetiny jsme šli opět zodpovědně, tak jak jsme chtěli a utkání už kontrolovali. Pro nás velmi cenné 3 body a věřím že budeme takhle pokračovat dál. Musíme makat, dobře potrénujeme a jedeme bojovat do Brna.

BRNĚNSKÁ TECHNIKA ÚTOČÍ NA POZICE ZARUČUJÍCÍ PLAY-OFF

Technika po prosincové vítězné šňůře ze stadionů soupeřů v novém roce boduje především doma. Na vlastním ledě dokázala v novém roce porazit Žďár nad Sázavou, Kopřivnici, Šumperk nebo v posledním kole 4:3 po prodloužení Valašské Meziříčí. Aktuálně je Technika Brno na desáté příčce východní konference se ztrátou jediného bodu na osmou Kopřivnici a s náskokem osmi bodů na Velké Meziříčí.

Nejproduktivnějším hráčem a nejlepším střelcem Techniky je útočník Erik Pospíšil, který nasbíral 29 kanadských bodů (14+15). Tomáš Pigl je na 20 bodech (8+12), zkušený Karel Benýšek zapsal 15 bodů (7+8). Tobiáš Handl, který ještě nedávno hrál za jihlavskou Duklu a Velké Meziříčí nahrál 13 bodů (4+9) v deseti zápasech. Nejproduktivnějším obráncem je Martin Dufek (5+11).

Jedničkou v brankovišti Techniky je od svého příchodu Michal Šurý (průměr 2,38 branky/zápas), kterému kryjí záda Jakub Nešpůrek a Štěpán Zlatnický

Sestava Techniky Brno v posledním utkání:
Šurý (Nešpůrek) – Kališ, Fajmon, Úlehla, Fornál, M. Dufek, K. Holík, Remta – Martinec, M. Pigl, Pospíšil (A) – Harmim, T. Pigl, Bartes – Benýšek (C), Masař, Račický – T. Handl.

Utkání 35. kola II. ligy Technika Hockey Brno - HHK Velké Meziříčí začíná ve středu 7.2. v 18:30 v HHDM v Brně. Pojeďte nás podpořit v důležitém utkání na stadionu soupeře!