5. V sobotu jedeme bojovat o návrat série do Velkého Meziříčí!
V sobotu jedeme bojovat o návrat série do Velkého Meziříčí!
22.3.2024 A-tým

V sobotu 23. března jedeme ke druhému utkání série o udržení II. ligy. Na zimním stadionu ve Slaném budeme bojovat o vyrovnání série a její návrat k rozhodujícímu duelu do Velkého Meziříčí.

PRVNÍ ZÁPAS PLAY-DOWN LÉPE ZVLÁDLY ŘISUTY

Souboj o udržení druholigové příslušnosti odstartoval v sobotu 16. března ve Velkém Meziříčí a lépe ho zvládly hostující Řisuty. Meziříčští do utkání vstoupili lépe a po brance Adama Palečka vedli. V závěru první třetiny ale vůbec nezvládli vlastní přesilovku, ve které Řisuty srovnaly. Do druhé třetiny vstoupili lépe Buldoci, kteří se povzbuzeni vyrovnáním hnali do útoku. Ve 33. minutě šli hosté poprvé do vedení. Ve 38. minutě domácí dokázali brankou Jiřího Doležala srovnat na 2:2. Buldokům se podařil i vstup do třetí části, po brance ve 43. minutě ale přidali čtvrtou ve 47. minutě. Meziříčští museli otevřít hru a pokusit se o srovnání, výsledkem ale byla pouze pátá trefa Řisut. Tečku za prvním zápasem potom soupeř udělal v meziříčské power-play.

Sestava Velkého Meziříčí v prvním utkání:
Juda J. (Juda P.) - Trnka, Vlašín P., Slabý, Dolníček, Lašák, Ambrož, Kochánek - Burian V., Doležal, Orsech, Vedral, Šantora, Kotrba, Pejchal, Paleček, Nesvadba, Kuba, Juda M., Juráň

Sestava Řisut v prvním utkání:
Pánek (Zeithaml) - Kolářík, Zich, Volráb, Malovický, Růžička, Strnad, Janda - Řepka, Okegawa, Pulda, Čech, Chamrád, Petráš, Janeček, Výrut, Bílek, Patyk

Druhé utkání play-down II. ligy HC Řisuty - HHK Velké Meziříčí začíná v sobotu 23. března v 16:00 na zimním stadionu ve Slaném. Pokud nepojedete velkomeziříčský tým podpořit do Slaného, bude možné sledovat placený stream na czechicehockey.tv.