Juda Petr – Orsech, Hammer – Smejkal, Chlubna – Karásek, Čamek – Rozmarín, Broža, Střecha Filip - Burian Martin, Štěpánek, Milotínský – Bíbr, Barák, Havliš
Uher (Koubský) – Svoboda, Piskač Daniel, Adam, Kořínek, Kopecký, Kubát, Pokorný, Kratochvíl, Přibyl, Mendl, Mečiar, Krajíček, Kozlík, Špatenka, Doležal, Dolinský
9. Kubát (Piskač, Kořínek), 15. Doležal (Přibyl, Špatenka), 28. Krajíček (Kozlík), 31. Špatenka (Kratochvíl, Mečiar), 38. Kubát (Mečiar), 40. Kubát (Kratochvíl, Dolinský)
0:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
60
Jakub Jančí - Jan Trávník, Jan Jeletz

Do Moravských Budějovic hokejisté béčka HHK v předchozím kole neodjeli. Díky rozsáhlé marodce v týmu jim nezbylo dost hráčů do zápasu.

Na jejich poslední utkání v základní části přijela Světlá nad Sázavou. A byli to hosté, kteří po dvě třetiny diktovali hru. K prvnímu gólu jim pomohla přesilovka v 9. minutě, již využil Kubát. Domácí hráči se většinou bránili tlaku svého soupeře a sami se usazovali před světelskou bránou jenom ojediněle. Do konce třetiny zapadla do Judovy sítě ještě jedna střela. V 15. minutě byl jejím úspěšným autorem Doležal.

Úvod prostřední části patřil meziříčským. Zpřesnili hru, přidali na důrazu a výsledkem byla využitá početní výhoda ve 25. minutě. Na 1:2 snížil Milotínský po kombinaci Chlubny se Štěpánkem. O tři minuty později dostali stejnou výhodu, ale tentokrát ji zahráli tak špatně, že dostali třetí gól z hokejky Krajíčkovy. O minutu později z další početní výhody znovu snížil na jednobrankový stav Broža, když mu asistovali Rozmarín s Orsechem. Co to však bylo platné, když ve 31. minutě domácí neuhlídali další akci hráčů HC a Špatenka definitivně zlomil zápas ve prospěch Světlé. Její hokejisté znovu ovládli dění na ledě a svému soupeři přidali ještě další dvě branky. Ve 38. minutě a pak ve 40. minutě z přesilovky završil svůj hattrick Kubát.

V poslední třetině hráli hosté už jen víceméně na udržení stavu, se kterým se však meziříčští nehodlali smířit. Všechny síly vrhli do útoku a přitvrdili hru až na samou hranici pravidel. Postupně tak plynulost hry nahradila série faulů na obou stranách a vzájemného oplácení. Přesilové hry se průběžně střídaly a v podstatě se překrývaly. Z rozkouskované hry padla už jenom jedna branka. V 54. minutě při jednom z oslabení HHK projel do útočného pásma Richard Orsech a přesnou ranou nad beton stanovil na konečných 3:6 pro Světlou.

Bystřice nad P. – Náměšť nad O. 5:9

V závěrečném kole základní části máme volno. Na první utkání čtvrtfinále KLMV pojedeme na led soupeře buď ve středu 28.2. nebo ve čtvrtek 29.2.2024.