HC Lední Medvědi Pelhřimov
8:3
( 3:1, 5:1, 0:1 )
HHK Velké Meziříčí "B"
Zour (Roh) – Bříza, Vácha, Kasalý Dominik, Port, Glejtek, Šťáva, Pospíchal, Buchta, Kasalý Filip, Šulák, Dvořák, Votápek, Cejpek, Vrátný, Březina, Machovský, Hadrava Martin, Kochrda, Vysloužil
Juda Petr – Vondráček, Smejkal – Kameník, Kuřátko – Viskot, Hammer – Čamek - Sobotka, Rozmarín, Pejchal - Střecha Filip, Hrnčíř, Burian Martin – Milotinský, Havliš, Chlubna - Barák
7. Cejpek (Šulák, Kasalý D.), 9. Hadrava Martin (Vysloužil, Pospíchal), 20. Votápek (Dvořák, Vrátný), 24. Hadrava Martin, 25. Vysloužil (Port, Kasalý F.), 27. Kasalý F. (Vysloužil, Pospíchal), 38. Hadrava Martin (Vysloužil, Pospíchal), 38. Dvořák (Vrátný)
2. Burian M. (Hrnčíř, Střecha F.), 34. Kameník (Pejchal), 48. Milotinský (Vondráček)
4:6
2:0
44:22
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
240
Mareček, Sapík – Kubát, Kukeně

Třetí čtvrtfinálový zápas na pelhřimovském ledě měl podobný vývoj jako ten první z minulého úterý. Hosté se opět dostali brzy do vedení. Ve druhé minutě kombinaci Filipa Střechy s Hrnčířem zakončil Martin Burian. Domácí se po obdrženém gólu pomalu rozjížděli do obvyklého tempa a v 7. minutě se jim podařilo vyrovnat Cejpkem. A stejně jako před týdnem přidali svému soupeři do konce třetiny ještě dvě branky. V 9. minutě Martin Hadrava a těsně před koncem Votápek posunuli svůj tým do dvougólového vedení.

Druhá část byla další paralelou s předchozím utkáním na zimáku Medvědů. Pelhřimovští v ní opět rozhodli o výsledku, tentokrát zcela jednoznačně. Mezi 24. a 27. minutou se postupně prosadili Martin Hadrava s Vysloužilem v přesilovkách a Filip Kasalý, kteří zvýšili náskok Pelhřimova už na 6:1. Ihned poté si vzali trenéři béčka HHK oddechový čas aby svůj tým uklidnili a povzbudili do dalšího boje. Následujících deset minut se hrál vyrovnaný hokej, kdy šance na obou stranách vychytali spolehliví gólmani. Až ve 38. minutě si vybrali meziříčští slabou chvilku a dostali další dvě rány. Nejprve završil svůj hattrick Martin Hadrava aby z následného útoku přidal osmý zásah domácích Dvořák.

V poslední třetině se hokejisté Pelhřimova přestali za každou cenu tlačit před Judovu bránu a nechali hru víceméně na svém soupeři. Hráčům z Mezu slouží ke cti, že se nevzdávali a po celou závěrečnou dvacetiminutovku bojovali o lepší výsledek. Ze své snahy však vytěžili pouze jeden úspěch, když se ve 48. minutě trefil Milotinský po přihrávce Vondráčkově. Víc už jim jejich soupeř nedovolil ani při svých dvou oslabeních.

Pro béčko HHK tak skončila sezóna opět ve čtvrtfinále. V konečné tabulce Krajské ligy tak zůstalo na 7. místě, stejně jako po základní části.