» A tým » Boskovice srovnaly, rozhodne 3. zápas

SK Minerva Boskovice - HHK VM
3:2
(2:0, 1:2, 0:0)

Rozhodující 3. utkání finálové série již dnes od 17:30 na našem ledě. Přijďte nás podpořit!

Sestava SK Minerva Boskovice:
Chvátal (Hrachovina) - Fabiánek, Surý A., Honzek, Maksa, Dufek, Hrazdil, Václavík, Skácel, Sekanina, Šebek, Špok, Hnilička, Krejčiřík, Karný, Bednář, Surý Z., Pelikán.

Sestava HHK Velké Meziříčí:
Juda J. (Štourač) - Kučera, Vlašín P., Ambrož, Burian, Kochánek, Vondráček - Pejchal, Dostál, Sobotka, Krča, Střecha, Vlašín M., Roupec, Rozmarín, Chlubna, Štěpánek.

Branky: 7:42 Skácel (Krejčiřík, Šebek), 18:49 Skácel (Dufek), 22:14 Pelikán (Václavík) - 21:47 Roupec (Dostál), 32:38 Štěpánek (Chlubna, Rozmarín).

Rozhodčí: Antonín - Vašíček, Zapletal.
Vyloučení: 8:4, navíc Roupec (HHK) 5+OK za vražení
Využití: 0:0, v oslabení 0:0
Střely na branku: 32:29 (11:9, 14:13, 7:7)
Procentuální úspěšnost brankářů:
(BOS) Chvátal - 93.10% - 27 zákroků - 60 min.
(HHK) Juda J. - 90.63 % - 29 zákroků - 59 min.
Diváci: 325

Ve druhém finálovém utkání zvítězili hráči boskovické Minervy. Do utkání vstoupili lépe domácí a postupně si vybudovali dvougólový náskok. Ve druhé třetině padly hned tři góly. Nejprve snížil ve 22. minutě Jirka Roupec. Radost nám dlouho nevydržela. Za půl minuty dali domácí třetí gól a opět odskočili na rozdíl dvou branek. Ve 33. minutě předvedla důraz v útočném pásmu třetí útočná formace. Kotouč vybojoval Petr Rozmarín a Luboš Chlubna poslal touš před brankoviště, kde ho vleže poslal do sítě Lukáš Štěpánek.

Třetí část pro nás začala smolně. Jirka Roupec u naší střídačky důrazně dohrál boskovického hráče. Za tento zákrok dostal vyšší trest na 5+OK. Oslabení se podařilo našemu týmu ubránit. V závěru třetí třetiny měl HHK výhodu dvojnásobné přesilovky a to téměř dvě minuty. Přes několik slibných šancí se již nepodařilo vyrovnat.

Již dnes nás na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí čeká rozhodující finálové utkání, které začíná v 17.30 hod. Přijďte nás podpořit svými hlasivkami v cestě za titulem.