4. Zaspaný začátek zápasu junioři nedohnali
Zaspaný začátek zápasu junioři nedohnali

JUN HHK Velké Meziříčí
Sestavy
Svoboda (Pestr) – Karásek, Pacalová, Burian M., Báňa, Kameník, Daňhel – Šandera, Procházka, Havliš – Nesvadba, Broža, Klár – Zacha, Bartošek
Branky a nahrávky
03:54 Zelenka, 04:59 Kouba (Svoboda, Klimeš), 15:48 Zelenka (Melichar), 59:57 Klimeš (Zelenka, Šimák)

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:

Do utkání v Českých Budějovicích jsme vstoupili naprosto nesoustředěně a výsledkem byly tři branky po našich hrubkách. Po první třetině jsme si k dosavadní hře něco ostřejšího řekli a rázem se naše hra otočila. Soupeře jsme zatlačili do defenzivy, ale i přes spoustu šancí jsme vstřelili pouze jednu branku. Obraz hry se nezměnil i ve třetí třetině, ale šance jsme neproměňovali. V závěru jsme sáhli k power play, zkusili jsme to, ale naopak jsme ještě inkasovali do prázdné branky. Pokud si hráči neuvědomí, že se musí utkání začít nadoraz, tak se to těžce dotahuje a stojí to spoustu úsilí a sil. Snad to bude pro nás poučení do dalších utkání.