4. Výborný výkon gólmana a 7 vstřelených branek
Výborný výkon gólmana a 7 vstřelených branek

( 3:0, 2:2, 2:0 )
JUN HC Strakonice
Pestr (Svoboda) – Báňa, Pacalová, Kameník, Daňhel – Procházka, Havliš, Burian M. – Nesvadba, Broža, Karásek – Zacha, Klár, Bartošek
Špiler – Kabele, Vítovec, Koryťák, Kacbunda, Horejš, Vaněček – Babor, Valdman, Rendl, Hradský, Smetana, Žák
02:00 Procházka (Kameník, Havliš), 14:39 Nesvadba, 17:15 Nesvadba (Karásek), 25:12 Broža (Karásek), 34:50 Havliš (Burian M.), 44:08 Broža (Nesvadba, Karásek), 51:26 Karásek (Broža)

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:

Další utkání jsme sehráli na domácím ledě proti Strakonicím, bylo vidět, že jsme se poučili z pátečního utkání a hned od prvního vhazování jsme diktovali tempo hry a to se projevilo i na skóre a po první třetině jsme vedli 3:0. Druhá třetina byla vyrovnaná, soupeř se zvedl, ale my jsme si to uhlídali. Třetí třetina byla opět v naší režii a utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Celé utkání jsme měli pod kontrolou a hlavně jsme se prosadili střelecky a zaslouženě bereme 3 body. Pokud budeme hrát každé utkání s takovým nasazením od začátku zápasu, tak budeme bodovat. Všem hráčům děkuji za předvedený výkon před domácí návštěvou.