Sestavy
Šipler – Kabele, Vítovec, Kolařík, Koryťák, Kacbunda, Horejš – Hokr, Babor, Valdman, Rendl, Smetana, Žák
Pestr (Juda P.) – Báňa, Kardoš, Kameník, Daňhel, Karásek, Burian, Úlovec, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Nesvadba, Bartošek
Branky a nahrávky
00:23 Kolařík (Rendl), 11:12 Vaněček (Žák), 39:54 Rendl (Kolařík, Koryťák), 42:10 Babor (Valdman), 52:41 Hokr (Kabele)

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:

Do nedělního utkání se Strakonicemi jsme po dlouhé ranní cestě vstoupili nekoncentrovaně a po hrubé individuální chybě jsme v první minutě prohrávali 1:0. Pak jsme hru vyrovnali, ale soupeř nám odskočil. Dali jsme kontaktní branku a čekala nás druhá třetina, tam se naše hra o hodně zlepšila a skóre jsme vyrovnali. Měli jsme dost šancí na zvrat utkání, ale položila nás branka 6 sekund před koncem druhé třetiny. Ve třetí třetině jsme chtěli utkání otočit, ale soupeř přidal další dvě branky a bylo rozhodnuto. Toto utkání se nám vůbec nepodařilo a musíme se soustředit na další dvě utkání na domácím ledě.