4. Junioři otočili duel s Chotěboří v poslední třetině
Junioři otočili duel s Chotěboří v poslední třetině

( 1:1, 1:3, 3:0 )
JUN HC Chotěboř
Pestr - Báňa, Kuřátko, Pacalová, Kameník, Daňhel, - Karásek, Burian M., Švejda, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Klár, Bartošek
Rulf (Holcner) – Jaroš, Ludvík, Brdičko, Petržílek – Pleskač J., Pleskač A., Kotrba, Bačovský, Slanař, Hospodka, Marek J. Kvaček D, Marek.
10:41 Procházka (Havliš, Pacalová), 33:10 Havliš (Procházka), 41:50 Kameník, 48:22 Karásek (Burian M., Švejda), 55:26 Burian M.
03:03 Hospodka (Marek), 21:29 Bačkovský (Pleskač A., Brdičko), 32:39 Hospodka (Kvaček), 37:12 Ludvík (Hospodka, Jaroš)

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:

V posledním utkání letošního roku jsme na domácím ledě přivítali HC Chotěboř. První třetina byla vyrovnaná, měli jsme šance při přesilovkách, ale zůstalo to jen u nich. Ve druhé třetině nám soupeř odskočil o dvě branky. Do třetí třetiny jsme nastoupili s odhodláním utkání otočit. Soupeře jsme dostali pod tlak, vytvářeli  jsme si šance a na rozdíl od první třetiny jsme je proměnili. Závěr utkání jsme takticky zvládli a bereme po bojovném výkonu tři body. Celému týmu jsem poděkoval za předvedený výkon a popřál krásné prožití Vánoc.