( 1:2, 3:0, 1:2 )
MŽ HHK Velké Meziříčí II
Zouhar, Dvořáček, Vojanec, Kudry, Hrnčíř, Vybíhal, Doležel, Glazerová, André, Rudolf, Wagner, Ners, Volf
Doležal, Zdvihal, Hroch, Kršková, Robotka, Chaloupka, Kučera, Karásek, Marek, Havlíček, Veselý, Pelánek, Petrlík, Bednář
16:10 Rudolf (Wagner), 24:12 Hrnčíř,36:23 André (Volf), 37:36 Vojanec (Volf), 43:55 Kudry
00:53 Robotka (Kučera), 10:05 Bednář, 51:04 Veselý,56:11 Robotka (Chaloupka)

Hlavní trenér Ivo Dostál:

Na další utkání jsme zajížděli do Blanska. Prvních deset minut jsme byli jasně lepším mužstvem a dostali se do dvoubrankového vedení, ale to nám dlouho nevydrželo. Soupeř zvýšil aktivitu a my jsme začali dělat individuální chyby. Domácí toho dokázali využít a do třetí třetiny jsme vstupovali s tříbrankovou ztrátou. Ve třetí třetině náš tým dokázal zlepšit hru a dostal soupeře pod tlak, který začal chybovat a umožnil nám snížit brankových rozdíl na konečný výsledek 4:5.