( 0:0, 3:2, 2:2 )
DOR HHK Velké Meziříčí
Sedlák (Trtílek) - Kuběna, Juřek D., Prát, Stránská, Blažek, Kostlán, Sedláček, Juřek A., Košíček, Kocman, Viliš, Vašín, Urbánek, Juránek, Hájek
Antalík - Ozábal, Kučera, Rašovský, Rousek, Pokorný - Tuček, Horák, Pavlidis, Janík, Zeman, Šrámek, Chytka, Havlásek, Viktorin
24:08 Viliš (Juřek A.), 28:24 Viliš (Sedláček), 37:04 Juránek, 45:05 Blažek (Juřek A.), 49:00 Kocman (Hájek, Juránek)
20:50 Chytka (Viktorin), 29:20 Šrámek (Horák, Kučera), 49:21 Horák, 55:00 Zeman (Rousek)
5:5
0:0
0:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
37
Knot, Malý

První třetina od nás byla aktivní, hokejově jsme soupeře přehráli, akorát jsme neproměnili šance, které jsem si vytvořili, což byla škoda. Ve druhé třetině začaly padat i branky, šli jsme zaslouženě do vedení. Pak ale domácí přidali, utkání dvěma góly otočili. My sice srovnali, ale třetinu jsem prohráli 3:2. Úvod druhé třetiny se nám nepovedl, celkem zbytečně jsme chybovali při tom, když jsem měli puk na holi a špatně vyhodnotili herní situaci a soupeř nás potrestal, dal další branky a vedl už 5:2. Podařilo se nám snížit, trochu jsme zkorigovali sestavu. Poté jsem dali kontaktní branku a v závěru sahali po vyrovnání, když jsem domácí mačkali v power play, ale srovnat se nepodařilo. Bylo to vyrovnané utkání, které rozhodovaly maličkosti a takové utkání má smysl pro obě strany.

09. 25. 2022
11:1
( 5:0, 4:1, 2:0 )
DOR HC Boskovice
Topolář (od 21. minuty Talacko Jan) - Klusáček, Žitník, Procházka, Szalka - König, Dlabáček, Kufa, Sychra, Malec, Kurek, Štangler, Nezval, Talacko Josef
00:18 Viktorin (Kučera), 04:58 Kučera (Tuček), 14:09 Janík (Pavlidis), 16:52 Pavlidis, 19:08 Šrámek (Rašovský), 20:29 Viktorin (Šrámek), 21:00 Zeman (Chytka), 24:33 Šrámek, 30:07 Viktorin (Šrámek, Horák), 42:39 Pokorný, 49:26 Viktorin (Rašovský)
Hort - Pacal, Karásek

Od prvního buly jsme po všech stránkách soupeře hokejově převyšovali, což jsme brzy vyjádřili i střelecky, soupeř nám nestačil a skóre jsem postupně navyšovali. Potěšilo mě, že se herně i střelecky prosadili všichni hráči a mohli jsme si spoustu věcí vyzkoušet. Na všechno jsme měli dost času. Výsledek je jednoznačný a odpovídá průběhu zápasu.