HC Hlinsko – HHK Velké Meziříčí 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)

Góly a asistence HHK: 38:01 Karásek, 51:06 Burian M. (Bednář D.).

Pestr (Juda P.) – Pacalová, Karásek, Kameník, Doležal, Burian M., Kuřátko – Bednář D., Bednář P., Bartoš – Šandera, Havliš, Procházka – Strádal, Klár, Bartošek – Zacha.

Vyloučení: 5:4, využití: 0:0, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 35:24 (10:8, 11:6, 14:10)
Diváci: 74

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:
Vánoční pauza nám spíš ublížila. Někteří hráči skoro netrénovali, rozpadla se nám první lajna a tak jsme jeli na první letošní zápas v pozměněné sestavě. Příležitost dostali všichni hráči. Do branky se postavil  Míra Pestr. Ivoš Svoboda jel na mistrák do Kroměříže s Áčkem. První třetina se nám vůbec nevydařila a po hrubých školáckých chybách zkušených hráčů jsme prohrávali 3:0. Obraz hry se změnil v obou následujících třetinách, kdy jsme se dostali do spousty šancí, ale vstřelili jsme jen dva góly. Soupeř v závěrečné power play pečetil vítězství do prázdné branky. S výsledkem ani hrou v první třetině nemohu být spokojen a je potřeba si uvědomit, že zápas se musí hrát na doraz celých 60 minut. Někteří hráči si musí uvědomit, že bez tréninku nelze zápasy zvládat, jak po kondiční stránce, tak i po sehranosti jednotlivých formací.