( 1:3, 2:2, 1:3 )
JUN HHK Velké Meziříčí
Pícha (Plecer) – Šimák, Antoň, Votruba, Šťastný, Melichar – Zelenka, Matoušek, Klimeš, Brousek, Hájek, Kouba, Řehoř, Vokůrka, Dosek
Pestr -Báňa, Kuřátko, Kameník, Daňhel, Úlovec - Karásek, Burian M., Švejda, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Klár, Bartošek
10:32 Matoušek (Kouba), 23:41 Klimeš (Brousek), 30:15 Melichar (Kouba), 52:29 Klimeš
05:54 Burian M. (Švejda), 14:41 Procházka (Havliš), 15:22 Švejda, 34:01 Úlovec (Burian M.), 38:57 Burian M., 41:51 Burian M. (Švejda), 48:41 Burian M. (Karásek, Švejda), 56:23 Karásek (Báňa)

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:

K dalšímu utkání zajížděli junioři do Českých Budějovic. Chtěli jsme navázat na dobrou formu a výsledky z předchozích zápasů. V první třetině jsme si vytvořili převahu, dali jsme tři branky. Ve druhé třetině jsme hráli přesilovku 5:3, ale paradoxně jsme místo toho nakopli soupeře. Ten po našich chybách hru i skóre vyrovnal. Znovu do vedení nás dostal individuální akcí Honza Úlovec, který parádní střelou svoji akci zakončil. Protože jsem měl málo obránců, Honza zaskočil v obraně a tento tah stoprocentně vyšel. Třetí třetina byla ve znamení naší převahy a tu jsme korunovali třemi brankami. Střelecky se prosadila první lajna, která dala 6 branek, z toho Martin Burian 4. Vezeme se na vítězné vlně 4 utkání bez ztráty bodů a doufám, že to potvrdíme v dalším utkání doma proti Strakonicím.