( 1:1, 1:0, 3:0 )
JUN HC Strakonice
Svoboda (Pestr) - Báňa, Kuřátko, Kameník, Pacalová  - Karásek, Úlovec, Švejda, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Klár, Bartošek
Špiler – Kabele, Vítovec, Koryťák, Vaněček – Babor, Valdman, Rendl, Hradský, Smetana, Žák
09:22 Procházka (Havliš, Šandera), 22:36 Švejda (Úlovec, Báňa), 41:13 Švejda (Karásek), 47:45 Karásek (Švejda, Úlovec), 59:14 Švejda (Báňa, Karásek)

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:

Další utkání sehráli junioři HHK v domácím prostředí s HC Strakonicemi. S tímto soupeřem nemáme letos dobrou bilanci, ale nám se daří, v tréninku jsme se zaměřili na zakončování akcí, hodně jsme zjednodušili koncovku a to se nám vyplácí. První třetina sice byla ve znamení našeho tlaku, ale zakončení nám nevycházelo. Ve druhé třetině jsme měli několik dobrých šancí, ale koncovka zase žalostná. Po druhé třetině jsme si v kabině řekli, že když odskočíme soupeři o branku, tak to soupeř otevře a nám se naskytnou přečíslení a ty jsme sehráli jako z hokejové učebnice. Zase tým vedla první lajna, která dála 4 góly, z toho Petr Švejda se zaskvěl hattrickem. Dneska musím pochválit celý tým a zvláště třetí lajnu za předvedený výkon. Budu se opakovat, ale jedeme na vítězné vlně a doufám, že to potvrdíme i v dalším utkání v Jindřichově Hradci. Pět zápasů s plným bodovým ziskem je pro nás impulzem posunout  na první místo v naší skupině.