5. O vítězství rozhodl v poslední minutě Michal Báňa
O vítězství rozhodl v poslední minutě Michal Báňa

( 1:3, 1:1, 2:1 )
JUN HHK Velké Meziříčí
Urban (Pachmann) – Kocar, Cerhán, Dúška, Novák – Tržil, Kupka, Brázda, Březina, Štrajt, Glejtek, Kalaj
Svoboda (Pestr) - Báňa, Kuřátko, Kameník, Pacalová, Úlovec, Daňhel  - Karásek, Burian M., Švejda, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Klár, Bartošek
09:31 Březina (Brázda), 29:02 Březina (Kupka), 40:25 Štrajt (Brázda), 43:54 Glejtek (Kupka)
03:23 Švejda (Karásek), 05:42 Karásek (Burian M.), 13:30 Karásek (Švejda), 22:08 Havliš (Šandera, Úlovec), 59:24 Báňa

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:

S Jindřichovým Hradcem hrajeme vyrovnané zápasy, tentokrát to nebylo jinak. V první třetině jsme si vytvořili šance a ty jsme proměnili. Ve druhé třetině jsme šance zahazovali a soupeř hru vyrovnal  a třetina skončila 1:1. Do třetí třetiny jsme vstupovali s náskokem dvou branek, ale soupeř začal aktivněji, hned při prvním střídání nám dal branku, potom přidal druhou a skóre se vyrovnalo. Měli jsme ještě přesilovku 5:3, branku jsme nedali, potom v závěru utkání hrál soupeř přesilovku 5:4, tu jsme ubránili. Když jsem začal vybírat hráče na nájezdy, vzal to kapitán Michal Báňa na sebe, projel celým placem a chladnokrevně blafákem zavěsil. Do konce utkání chybělo pouhých 36 sekund. Vezeme cenné tři body, všichni zaslouží poděkování za předvedený výkon. Jsme na vítězné vlně, 6 utkání za sebou a doufám, že v tom budeme pokračovat v dalších utkáních.