5. Junioři přivezli vítězství ze Strakonic

JUN HHK Velké Meziříčí
Špiler (Novák) – Kabele, Vítovec, Kolařík, Koryťák, Kacbunda, Horejš, Vaněček – Hokr, Babor, Valdman, Rendl, Hradský, Smetana, Žák
Svoboda - Báňa, Daňhel, Kameník, Pacalová,  - Karásek, Burian M., Švejda, Procházka, Úlovec, Šandera, Zacha, Kuřátko, Kardoš
27:52 Babor (Vaněček, Hradský), 58:08 Babor
15:59 Burian M. (Karásek), 18:59 Burian M. (Úlovec), 59:39 Šandera (Úlovec, Procházka)

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:

Další utkání sehráli junioři HHK ve Strakonicích. Začátek zápasu nám moc nevyšel, ale postupně jsme si získali převahu a po ukázkové hokejové akci Luboše Karáska a Martina Buriana jsme šli do vedení, když druhý jmenovaný dával gól do odkryté klece. Pak si to ještě Martin Burian zopakoval a vedli jsme po první třetině dva nula. Druhá třetina byla hodně vyrovnaná, měli jsme šance, ale nic nám nevyšlo. Domácí po standartce snížili a tak jsme šli do třetí třetiny. Tam bylo hodně vyloučených na obou stranách a po našem namazání domácí vyrovnali. V závěru utkání jsme měli přesilovku a po nacvičeném signálu druhá lajna to sehrála super a po souhře celé pětky Báňa, Daňhel, Procházka, Úlovec a posledně jmenovaný Lukáš Šandera to proměnil a dal vítěznou branku. Lukáš odehrál tento zápas super a výsledkem byl jeho vítězný gól. Bereme tři body, celý tým si zaslouží moje poděkování za bojovný a zodpovědný výkon podložený super výkonem gólmana Ivoše Svobody.