5. Víkendové porážky v Břeclavi a se Znojmem
Víkendové porážky v Břeclavi a se Znojmem

( 1:0, 2:0, 3:0 )
JUN HHK Velké Meziříčí
Dymshakov – Mácha, Burian, Čaněk, Sokola, - Dolák, Zálešňák, Abazaj, Rusnák, Havelka, Gakhramanov, Šťastný, Suchyňa, Javůrek, Ambrož, Ryšánek
Juda – Karásek, Kučera, Kuřátko, Dobrovolný, Čamek, Pokorný, - Broža, Očkaik, Strnad, Vildomec, Katolický, Zdvihal, Bíbr
00:56 Ambrož (Havelka), 31:56 Havelka (Ambrož, Javůrek), 38:39 Dolák (Čaněk, Ambrož), 43:29 Čaněk (Ambrož), 53:17 Dolák (Javůrek, Ambrož), 58:19 Abazaj

Hlavní trenér Libor Mašek:

V utkání v Břeclavi jsme od začátku zápasu prohrávali a skóre postupně plynule narůstalo. Nám se z vytvořených šancí podařilo nastřelít pouze dvě tyčky. Na víc jsme bohužel neměli.

02. 12. 2023
3:9
( 2:2, 1:6, 0:1 )
JUN HC Orli Znojmo
Mašek, Juda – Karásek, Kučera, Němec, Čamek, Pokorný, - Broža, Strnad, Katolický, Zdvihal, Očkaik, Bíbr
Svánovský – Marek, Smolka, Tlach, Kosík, Konečný, Kukla, - Jaskula, Částek, Stibůrek, Černý, Hudeček, Barták, Pozděna, Kalčík, Nečas
02:50 Broža, 19:45 Zdvihal (Bíbr, Broža), 36:12 Zdvihal
06:07 Částek (Černý, Nečas), 13:29 Částek (Černý), 26:13 Kukla (Jaskula, Pozděna), 30:18 Kalčík (Hudeček), 30:35 Nečas (Částek), 31:15 Stibůrek (Kosík, Konečný), 31:58 Tlach (Kalčík, Hudeček), 36:46 Tlach (Kalčík, Hudeček), 46:58 Pozděna (Stibůrek, Jaskula)
4:1
0:1
0:0
30
Hort, Šťáva, Pacal

První třetina utkání se Znojmem se nevyvíjela špatně, skončila dva dva. Od druhé třetiny jsme ale soupeře našimi chybami a nedůrazem v osobních soubojích dostali do sedla a zbytek zápasu zaslouženě opanoval.