5. Junioři přivezli body z Českého Krumlova
Junioři přivezli body z Českého Krumlova
19.11.2018 Junioři

HC Slavoj Český Krumlov – HHK VM 5:11 (0:2, 0:5, 5:4)

Góly a asistence HHK: 03:15 Bednář P. (Báňa), 15:56 Úlovec, 27:09 Bednář D. (Burian M.), 29:13 Úlovec (Dundálek, Škrdlová), 30:10 Šandera (Burian M., Báňa), 31:15 Dundálek (Bednář P., Karásek), 35:21 Dundálek (Úlovec), 45:15 Šandera, 46:39 Úlovec (Bednář P., Dundálek), 56:51 Báňa (Úlovec, Dundálek), 58:01 Úlovec (Doležal).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Pestr (Juda P.) – Karásek, Báňa, Kameník, Doležal, Škrdlová – Dundálek, Bednář P., Úlovec – Šandera, Bednář D., Burian M. – Makovička, Strádal, Procházka – Zacha, Klár.

Rozhodčí: Štofa – Karda, Bělohlav
Vyloučení: 5:6, využití: 1:2, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 32:34 (8:12, 11:13, 13:9)
Diváci: 36

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: Další utkání sehráli junioři HHK v Českém Krumlově. Do utkání jsme doslova vlítli s obrovskou chuti a nasazením, dvě třetiny jsme soupeře k ničemu nepustili a výsledkem bylo sedm branek po krásných kombinacích. Po druhé třetině jsem hráče upozorňoval, aby zápas dohráli ve stejném tempu a nasazení, ale opak byl pravdou. V naší třetině jsme soupeře nechali doslova hrát, co chtěl, a po našich hrubých chybách jsme soupeři dovolili vstřelit pět branek. Sice jsme ještě čtyři přidali, ale celkový dojem z utkání nám třetí třetina pokazila. Stínem utkání je zranění kapitána Michala Báni, který vede tým jako skutečný vůdce. Doufám, že se dá do soboty dohromady, kdy na vlastním ledě přivítáme Strakonice. Věřím, že i v dalším utkání potvrdíme střeleckou formu.

Ostatní výsledky čtvrtého kola: HC DDM České Budějovice – HC LM Pelhřimov 1:3, HC Strakonice – HC Chotěboř 1:7.
Předehrávka pátého kola: HC LM Pelhřimov – HC Hlinsko 4:3.