( 1:3, 2:2, 1:4 )
MŽ HHK Velké Meziříčí II
Drešerová (Članek), Teplý, Macek, Tkáč, Uličný, Jašek, Masařík, Žúbor, Procházka, Janza, Pfeiler
Doležal (Zdvihal), Petrlík, Hroch, Kršková, Bednář, Štoček, Robotka, Chaloupka, Veselý, Kučera, Karásek, Chalupa, Pelánek
03:06 Chalupa, 05:07 Pelánek, 14:41 Pelánek (Veselý), 20:54 Chalupa (Veselý), 26:04 Chalupa, 41:14 Chalupa, 45:25 Robotka, 58:37 Chalupa, 59:07 Kršková

Hlavní trenér Ivo Dostál:

Sobotní utkání s HC Zastávka nám vyšlo podle našich představ. Zodpovědnou hrou jsme se dostali rychle do zápasu a začali přehrávat domácí tým, ale druhou třetinu soupeř dokázal snížit brankový rozdíl až na 3:5. Do třetí třetiny jsme nastoupili s odhodláním vyhrát, což se našemu týmu povedlo. Chci všem hráčům poděkovat za předvedený výkon.