( 1:1, 1:0, 4:3 )
MŽ HHK Velké Meziříčí II
Raiskub, Boleloucká, Kráčalík, Janíček, Šustr, Krajči, Moudrý, Martínek, Kuchyňka, Morys, Špaček, Skřipský, Holík, Kratochvílová, Kopeček
Juda, Zdvihal, Hroch, Kučera, Karásek, Marek, Petrlík, Chalupa, Veselý, Štoček, Kršková, Rozmarin
03:43 Holík (Skřipský), 22:34 Skřipský (Holík), 50:35 Skřipský (Holík), 53:00 Holík (Šustr), 56:24 Kopeček (Špaček), 57:39 Skřipský (Kratochvílová)

Hlavní trenér Ivo Dostál:

V dalším utkání jsme nastoupili proti SKMB Boskovice. První třetina byla vyrovnaná a střídaly se pěkné akce na obou stranách, ve kterých vynikli brankáři obou týmů. Ve druhé třetině jsme domácím dali větší prostor pro kombinační hru v našem obranném pásmu a Boskovice toho dokázaly využít ve dvoubrankový náskok. Ve třetí třetině jsme hodně chybovali v předbrankovém prostoru, což nás stálo výsledek v utkání. Už ani dvě rychle vstřelené branky do sítě domácího týmu nic nezměnily na konečném výsledku utkání. I přes naší porážku jsme odehráli kvalitní utkání.

02. 19. 2023
5:17
( 3:7, 1:6, 1:4 )
MŽ HC Lvi Břeclav
Krejčí A. , Petrlík, Baloun, Vítek, Kršková, Marek, Štoček, Veselý, Kučera, Karásek, Adamec, Chalupa
Holásek, Dvořák, Miklík, Lisoň, Baťka, Telesz, Fišer, Padělek, Modra, Hések, Antoš, Sítek, Gondor, Turčan
09:05 Vítek (Baloun), 16:36 Chalupa (Karásek), 17:04 Adamec (Vítek), 27:53 Štoček (Adamec), 57:30 Adamec (Marek)
02:04 Sítek (Fišer), 03:00 Antoš (Fišer), 06:28 Modra (Dvořák), 13:06 Turčan (Modra), 14:53 Fišer (Antoš), 15:10 Antoš, 18:36 Sítek, 21:40 Sítek (Telesz), 25:25 Antoš, 29:36 Miklík, 34:13 Dvořák (Modra), 37:14 Modra (Turčan), 38:44 Antoš, 41:17 Dvořák (Turčan), 43:59 Antoš (Fišer), 46:17 Baťka (Modra), 50:54 Antoš (Baťka)
5:4
0:0
0:0
30
Lukáš Pacal, David Strádal

V neděli nás čekal další soupeř - Lvi Břeclav. Velice dobře hrající hostující tým se prosazoval od začátku utkání a přehrával nás kombinační hrou. Už brzy jsme inkasovali první gól a to napovědělo, jaký průběh bude mít celé utkání. Naši hráči dělali na ledě co mohli, ale na Lvy to nestačilo. Ti se ještě několikrát individuálně prosadili dobrou střelbou, pohybem a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce. Ale i přes vysokou porážku toto utkání našim hráčům ukázalo, že nás čeká ještě hodně práce na individuálních dovednostech.