Hokej VM

II. LIGA - sk. VÝCHOD:
 • HC Bobři Valašské Meziříčí
 • HC ISMM Kopřivnice
 • HC Kometa Brno
 • HC Slezan Opava
 • HHK Velké Meziříčí
 • HK Nový Jičín
 • SHK Hodonín
 • SKLH Žďár nad Sázavou
 1. Úvodní stránka
 2. Mládež
 3. Novinky
 4. Starší žáci
 5. Starší žáci zazářili na Memoriálu Josefa Verfla
Starší žáci zazářili na Memoriálu Josefa Verfla
17.4.2019 Starší žáci

Starší žáci zazářili na Memoriálu Josefa Verfla

Autor: Jiří Mráz

 

 

V neděli 31. března 2019 jsme se na závěr sezony se staršími žáky Velkého Meziříčí zúčastnili velice kvalitně obsazeného Memoriálu Josefa Verfla v Novém Bydžově a vedli jsme si naprosto výtečně, ostatně jako většinu této sezóny.

 

V prvním utkání proti HC Stadion Cheb jsme prohráli 1:2, kvůli vlastnímu velice nepřesnému zakončování spousty vytvořených šancí. Na nájezdy o prémiový bod jsme podlehli 0:2. Produktivita se zlepšila hned v dalším zápase, který jsme hráli s domácím Stadionem Nový Bydžov, dokázali jsme jej vyhrát 5:3 a k tomu získat i prémiový bod za výhru v nájezdech v poměru 1:0. V posledním utkání s HCM Jarmoměř jsme sice většinu zápasu měli pod kontrolou, ale nakonec z toho byla vydřená, ale zasloužená výhra 3:2. Prémiový bod jsme v tomto zápase získali už v prodloužení a díky součtu bodů nám to vyneslo krásné první místo v tomto výkonostně vyrovnaném Memoriálu.

Velice potěšující, mimo nasazení, bojovnosti a snahy celého týmu v tomto turnaji, byl i fakt, že se kluci neztratili ani v dovednostních soutěžích. V rychlostním závodě štafet, jsme sice obsadili čtvrté místo, ale rozdíly na týmy před námi byly pouze sekundové. V rychlostně dovednostním bruslení jsme ovšem dominovali, kdy Matěj Slabý vyhrál a hned za ním dojel Michal Krejčí. Nebýt nešťastného podklouznutí Petra Jaška, věřím, že bychom měli i třetího v cíli.

Na závěr turnaje byl pořadateli zaslouženě vyhlášen Petr Jašek nejlepším hráčem našeho týmu a brankář Filip Mašek nejlepším brankářem celého turnaje.

 
 
 
Zimní stadion Velké Meziříčí
Vrchovecká 37,
594 01 Velké Meziříčí
566 523 939

 

Nahoru