5. Velkomeziříčští dali pelhřimovským poutníkům lekci z produktivity
Velkomeziříčští dali pelhřimovským poutníkům lekci z produktivity
30.8.2019 A-tým

HHK Velké Meziříčí - HC Pelhřimov 8:2 (1:0, 1:1, 6:1)

Druhé přípravné utkání před sezónou 2019/2020 přineslo vyrovnanou partii s loni ještě druholigovým Pelhřimovem. Pelhřimovští poutnící, kteří se připravují na sezónu v Krajské lize Jižních Čech dokázali s domácími dlouho držet krok. Utkání jsme zlomili až ve třetí části, kdy jsme navýšili skóre až na konečných 8:2. Hattrickem během 14 minut se blýskl Vojtěch Maštera. Do branky se po roční pauze vrátil spolehlivým výkonem Zdeněk Slavíček.

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Slavíček (Juda J.) - Salát, Vlašín P., Kochánek, Kadela, Báňa - Křenek, Matov, Barák M. Karásek, Střecha F., Maštera, Vlašín M., Rozmarín, Burian M.

Sestava HC Pelhřimov:
Kaiseršot (od 41. minuty Urban) - Vrátný, Martínek, Kasalý D., Bříza, Doubek, Hráček, Hadrava Martin, Hadrava Marek, Kasalý F., Kopic, Votápek, Vysloužil, Svoboda, Siřiště, Šulák, Zadražil

Branky: 18:58 Vlašín M. (Burian M.), 27:44 Barák M. (Křenek, Matov), 40:36 Matov (Barák M.), 43:22 Maštera (Křenek), 51:16 Burian M. (Rozmarín, Báňa), 53:06 Maštera, 56:24 Křenek (Matov), 57:05 Maštera (Střecha F.) - 28:18 Hadrava Marek, 56:03 Hadrava Martin (Kasalý F., Hadrava Marek)

Rozhodčí: Tichý, Rous
Vyloučení: 3:5, navíc v čase 53:06 nařízeno TS proti hostujícímu týmu (proměněno)
Využití: 3:0, v oslabení 0:0