"A" tým zvítězil i v Chotěboři
7.9.2019 A-tým

Autor: Jiří Mráz

HC Chotěboř - HHK Velké Meziříčí 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Ke čtvrtému přípravnému utkání zajížděli hokejisté do Chotěboře, která hraje krajskou ligu v pardubickém kraji.

Utkání se hrálo ve velmi slušném tempu. Od druhé třetiny se na ledě přitvrdilo. K vidění bylo mnoho osobních soubojů. Domácí po úvodní rychlé brance museli během utkání dotahovat nepříznivý stav. Přesto velkomeziříčští hokejisté dovedli utkání do vítězného konce.

Po odehraných 60 minutách utkání následovaly samostatné nájezdy, ve kterých se předvedli oba brankáři. Na rozhodnutí se čekalo až do 9. série nájezdů, ve které jediný gól vstřelil junior HHK Michal Báňa.

Ten byl také po utkání vyhlášen nejlepším hráčem utkání za náš tým. Od sponzora utkání, Chotěbořského pivovaru, obdrželi nejlepší hráči z obou týmů balení piva.

Sestava HC Chotěboř:
Pešek (od 31. minuty Kulich) – Jaroš, Pecen, Suchý, Musílek, Ludvík Jar., Ludvík Jak., Lacina, Kopecký, Kříž – Málek, Jelínek, Březina – Vantuch, Kraučuk, Vlček – Svoboda, Hospodka Jak., Mašek - Hospodka Jan, Pavlas.

Sestava HHK Velké Meziříčí:
Juda J. (Slavíček) - Salát, Vlašín P., Kochánek, Báňa, Ambrož, Burian M. - Křenek, Peschout, Střecha T. – Pejchal, Bula, Vlašín M. – Rozmarín, Střecha F., Karásek.

Branky: 01:03 Svoboda (Suchý), 26:56 Mašek (Vlček) – 05:59 Střecha T. (Křenek), 21:26 Bula (Pejchal), 25:57 Vlašín P. (Křenek), 49:37 Křenek (Střecha F.), 57:32 Salát (Střecha F., Křenek).

Střely na branku: 27:33 (11:7, 8:15, 8:11)
Rozhodčí: Vepřovský - Křivohlavý
Vyloučení: 9:7, navíc Jaroš (CHOT) osobní trest 10 min. za vražení na hrazení
Využití: 0:1, v oslabení 0:0