5. Velkomeziříčští zvládli náročné utkání s Boskovicemi
Velkomeziříčští zvládli náročné utkání s Boskovicemi

( 0:0, 2:0, 2:0 )
SKMB Boskovice
Slavíček (Juda J.) - Ambrož, Báňa, Kadela, Vondráček, Burian V., Vlašín P. - Sobotka, Vlašín M., Rozmarín, Hrbatý, Střecha T., Peschout, Strnad, Matov, Pejchal, Křenek, Střecha F.
Huzlík (Schäffer) - Krejčiřík, Vágner, Studený, Němec, Dufek, Štancl, Lašák, Stehlík, Bednář, Skácel, Pelikán, Šebek, Klaus, Benýšek, Čejka
36:03 Matov (Kadela, Křenek), 39:47 Peschout (Vondráček, Rozmarín), 40:23 Kadela (Matov), 43:27 Pejchal (Vlašín M., Sobotka)
Reich - Nechvátal, Paul

První domácí utkání a zároveň první náročnou zkoušku v sezóně 2019/2020 jsme zvládli s čistým štítem.

Velký podíl na vítězství 4:0 měl Zdeněk Slavíček, který se rozchytal ke skvělému výkonu a 48 zákroky vynuloval boskovické střelce!

Utkání druhého kola Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlínska mezi Velkým Meziříčím a Boskovicemi bylo dlouho vyrovnané. Až do 37. minuty vládli na ledové ploše gólmani. Velkomeziříčští rozhodli o svém vítězství čtyřmi brankami během osmi minut na přelomu druhé a třetí třetiny.

V 37. minutě v přesilové hře vystřelil od modré čáry Roman Kadela. Jeho střelu před gólmanem Huzlíkem tečoval Patrik Matov a poslal domácí do vedení  - 1:0. Druhou branku přidal po rychlém úniku po levém mantinelu třináct vteřin před koncem druhé třetiny Richard Peschout - 2:0. Třetí část začala stejně jako končila druhá. 23 vteřin po jejím začátku vedli domácí o tři branky, když Roman Kadela bleskově objel boskovickou branku a našel skulinu mezi tyčkou a betonem - 3:0. Finální podobu výsledku dal ve 44. minutě Martin Pejchal - 4:0.

Nejlepším hráčem utkání byl v domácím týmu zvolen gólman Zdeněk Slavíček, za hosty potom obránce Martin Dufek.