Hokej VM

II. LIGA - sk. VÝCHOD:
 • HC Bobři Valašské Meziříčí
 • HC ISMM Kopřivnice
 • HC Kometa Brno
 • HC Slezan Opava
 • HHK Velké Meziříčí
 • HK Nový Jičín
 • SHK Hodonín
 • SKLH Žďár nad Sázavou
 1. Úvodní stránka
 2. Muži
 3. A tým
 4. Novinky v týmu
 5. Velkomeziříčští nastoupí do druholigové sezóny s několika novými tvářemi
Velkomeziříčští nastoupí do druholigové sezóny s několika novými tvářemi
13.7.2020 A-tým

Velkomeziříčští nastoupí do druholigové sezóny s několika novými tvářemi

Autor: Jiří Mráz
Foto: Jiří Mráz

 

Jednání o případných posilách pro nadcházející druholigovou sezonu jsou v plném proudu. Na úzké spolupráci se vedení Horáckého hokejového klubu dohodlo s oběma prvoligovými týmy na Vysočině, Duklou Jihlava a Horáckou Slavií Třebíč.
Již před podáním přihlášky do II. ligy ČR jsme si dali za cíl přivést do kádru jednu lajnu hráčů se zkušeností z vyšších soutěží.

 
A teď již ke zmiňovaným posilám, které v nadcházející sezoně budou hrát ve velkomeziříčském dresu:
 
HORT LUKAS

Do obranných řad přichází z Horácké Slavie Třebíč Lukáš Hort, který v loňské sezoně nastupoval v první lize za mateřský tým. Zároveň měl vyřízeny střídavé starty do týmu SKLH Žďár nad Sázavou.

TRNKA ALES
Další posilou do defenzivy je hráč Komety Brno Aleš Trnka, který minulou sezonu odehrál ve druholigových Moravských Budějovicích.

HORKY DAVID
Útok Horáků bude mimo jiné spoléhat na produktivitu Davida Horkého, odchovance Horácké Slavie Třebíč, který v předchozích sezónách patřil k oporám Moravských Budějovic.

JURAN MARCEL
Další novou tváří velkomeziříčského týmu bude forvard Marcel Juráň, třebíčský odchovanec, který v minulé sezoně hájil barvy havlíčkobrodského bruslařského klubu.

S Duklou Jihlava jsme domluveni na střídavých startech hned čtveřice hráčů z juniorské akademie, z nichž dva jsou velkomeziříčskými odchovanci.
 

V současné době ještě jednáme s jedním zkušeným útočníkem, který by doplnil naši ofenzivní činnost.

Aktuální soupiska Horáckého hokejového klubu Velké Meziříčí:

Brankáři: Jaroslav Juda ml., Zdeněk Slavíček, Jiří Štourač

Obránci: Pavel Ambrož, Michal Báňa, Viktor Burian, Lukáš Hort, Tomáš Kochánek, Daniel Piskač, Petr Slabý, Aleš Trnka, Petr Vlašín

Útočníci: Martin Barák, Martin Burian, Jiří Doležal, David Horký, Miroslav Juda, Marcel Juráň, David Křenek, Vojtěch Maštera, Patrik Matov, Lukáš Paták, Richard Peschout, Petr Rozmarín, Milan Strnad, Filip Střecha, Tomáš Střecha, Michal Vlašín.

O místo v sestavě si určitě mohou říct i další hráči HHK ročníku 2000, Miroslav Pestr, Josef Kameník či Luboš Karásek, kteří se s týmem zapojili do letní přípravy. Bude záležet na jejich výkonnosti, zda se do prvního týmu propracují. Každopádně již nyní je s těmito hráči počítáno do „B" týmu HHK Velké Meziříčí, který bude v příští sezoně hrát v nově vzniklé Krajské lize Vysočiny.

Další spolupráci chceme navázat se Spartakem Velká Bíteš, kde by mohli další naši hráči působit formou střídavých startů.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem hráčům, kteří řadu let patřili k oporám mužstva a z rodinných nebo pracovních důvodů nebudou pokračovat v dresu prvního týmu HHK Velké Meziříčí.

 

Tabulka II. liga - Východ

P Tým Z S B
1.HC Bobři Valašské Meziříčí42157:9585
2.HK Nový Jičín42137:12878
3.HC ISMM Kopřivnice42141:12165
4.HC Slezan Opava42128:12161
5.SKLH Žďár nad Sázavou42138:15561
6.HC Kometa Brno "B"42114:12057
7.HHK Velké Meziříčí42135:16254
8.SHK Hodonín42110:15843
Zimní stadion Velké Meziříčí
Vrchovecká 37,
594 01 Velké Meziříčí
566 523 939
Nahoru