5. Úspěšný vstup do přípravných utkání, VelMez porazil Drtiče
Úspěšný vstup do přípravných utkání, VelMez porazil Drtiče

SHK Hodonín
Juda J. (Slavíček) - Vlašín P., Ambrož, Báňa, Kameník, Hort, Burian V., Slabý, Kochánek - Vlašín M., Rozmarín, Horký, Karásek, Paták, Krutiš, Juráň, Strnad, Maštera, Burian M., Matov, Střecha F.
SHK Hodonín
Kocák (Javůrek) - Kruckovič, Sedláček, Veselský, Janošek, Lašák, Holík, Uhříček - Hložánek, Charvát, Bulín, Prösehlm Krejčí, Lekeš, Leška, Dufek, Marek Richard, Marek René
29:39 Hort (Krutiš, Slabý), 37:07 Horký (Vlašín P.), 39:09 Horký (Krutiš, Paták), 54:16 Juráň (Strnad)
SHK Hodonín
17:00 Marek Richard (Leška), 30:49 Hložánek (Lekeš)
Homola - Kučera, Tichý

Velkomeziříčští hokejisté vstoupili do nové sezóny stejně jako zakončili tu předchozí - vítězstvím nad Hodonínem. Tentokrát se však jednalo o ten "ligový", se kterým budou od září bojovat o druholigové body.

Meziříčští hráči nastoupili k prvnímu přípravnému utkání z plného tréninku, během prvního týdne byli na ledě každý den. Hodonínští sice měli v nohách včerejší zápas se Žďárem nad Sázavou, dnes ale nastoupili v obměněné sestavě.

Ve vyrovnaném, bojovném utkání šel Hodonín v první třetině do vedení spornou brankou Richarda Marka. V polovině utkání srovnal svojí první trefou v modrobílém dresu Lukáš Hort. Domácí příznivci se však dlouho neradovali, po minutě vrátil přesnou střelou hodonínským vedení Hložánek. Obrat ve skóre zařídil dvěma brankami v závěru druhé třetiny David Horký. V 55. minutě potom potvrdil velkomeziříčské vítězství Marcel Juráň.

V příštím týdnu čekají "A" tým další dvě přípravná utkání. V úterý 18.8. v 18:00 hrajeme v Havlíčkově Brodě a v pátek 21.8. v 18:00 ve Žďáře nad Sázavou.